Klíčové ingredience jsou vždy 100% přírodní pocházejí z ekologických a šetrných metod extrakce, které zachovávají jejich aktivní složky. Receptury jsou dermatologicky testovány a testovány na optimální kompatibilitu s pokožkou. Vyhýbáme se potenciálně škodlivým látkám, zatímco měříme % naturality všech formulací a komunikujeme je na obalech.

b1.jpg

Celkem rozdáme 5 balíčků, ve kterých najdete pečující přípravky značky bioten! Tady jsou výherci:

  • Úterý: pečující balíček bioten - ladouch
  • Středa: pečující balíček bioten - peříčko
  • Čtvrtek: pečující balíček bioten - matouskova.k
  • Pátek: pečující balíček bioten - 21LiliP
  • Sobota a neděle: pečující balíček bioten - vana

Všem výhercům GRATULUJEME.

Čistění a hydratace pleti je základ: řada SKIN MOISTURE, 25+ s vůní šafránu
Řadu SKIN MOISTURE doplňují i výrobky pro spotřebitelky s citlivější pletí – denní krém, čisticí mléko a micelární voda. Klíčovou ingrediencí pro tuto řadu jsou mimo složky HYDRO NUTRIENT 24H a prebiotik i vzácné květy šafránu. Šafrán rovněž patří mezi přírodní zvlhčovače a v kožních buňkách zachovává optimální vodní rovnováhu. Díky antioxidačním účinkům napomáhá vyrovnávat tón pleti, projasňuje ji, tonizuje, zlepšuje její obranyschopnost vůči vnějším vlivům, a tím pomáhá chránit pleť proti podráždění.

b2.jpg

Pro intenzívní péči o zralejší pleť přináší značka bioten řadu MULTI-COLLAGEN.
Zásadní podíl ve složení této řady má unikátní složka na bázi peptidů COLLAGEN RESTORER – oceňovaná inovace v kosmetickém průmyslu (výherce ceny 25 Years of Innovation na světové výstavě IN-COSMETICS), který stimuluje tvorbu zásadních látek pro obnovu pleti a její zpevnění – kolagen typu I, III a IV a pleti vlastní kyseliny hyaluronové.

Výrobky této řady navíc obsahují přírodní kolagen získávaný z výtažků z mořských řas, nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou a sluneční faktor SPF 10 pro ochranu pleti proti infračervenému záření a pro pleť nepříznivým účinkům viditelného světla.

Spotřebitelky si mohou vybrat mezi denním a nočním krémem a intenzívním pečujícím sérem.

b3.jpg

Rozmazlujte a provoňte pokožku pomocí tělových krémů
Součástí nové kosmetické řady bioten jsou také tělové krémy, všechny obsahují více než 83 % ingrediencí přírodního původu. Vybírat si můžete ze tří druhů krémů: užijte si letní vůni kokosu, orientální vanilku nebo vyživující krém s kyselinou hyaluronovou. Tělové krémy jsou určeny pro všechny typy pokožky a poskytují až 48hodinovou hydrataci. Tělové krémy pokožku vyživí, zvláční a krásně provoní.

Reklama