Výherci Haribo balíčků (v balíčku najdete 16 balení Hariba)

  • Úterý: avenita
  • Středa: Honeybee
  • Čtvrtek: mikuk
  • Pátek: FAXÍK
  • Sobota a neděle: Billikova.Marie
  • Cenu za věrnost Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie získává:  sabes

A nezapomeňte! Haribo - Chutná malým, stejně tak i dospělým…

V balíčku se můžete těšit na:

S Goldbären Minis uhlídáte příjem medvídků
Malina, citron, jablko, jahoda, pomeranč, ananas – ano, to jsou příchutě tradičních zlatých medvídků. Tentokrát však v mini verzi, která se vejde do kapsy. Vyzkoušejte praktické balení, které se hodí na každou příležitost.

HARIBO PICO-BALLA
Lahodná ovocná směs ze Španělska! HARIBO PICO-BALLA to jsou dvoubarevné plněné želatinové konfekty. Jedinečná kombinace chutí jablka, ostružiny, citronu, jahody, lesních plodů a pomeranče.

HARIBO WUMMIS
Veselí želatinoví červíci v oblíbených ovocných příchutích pro všechny malé i velké!

Cena za věrnost Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

Tefal osobní mixér TEFAL PERSONAL BLENDER BL1A0 vám dává možnost si kdykoliv během dne dopřát čerstvou dávku ovoce a zeleniny. Můj osobní smoothie mixér: kdykoliv, kdekoliv. Naplnit, rozmixovat a jít!
Objevte nový Tefal osobní mixér On-the-go: tak kompaktní a praktický, že se snadno stane součástí vašeho života. Díky příruční on-the-go láhvi si své oblíbené smoothie vychutnáte každý den a kdekoliv.

Naplňte ovocem a zeleninou, rozmixujte a vyrazte: vychutnávat si zdravé ovoce a zeleninu kdykoliv během dne nikdy nebylo snazší. Malý a praktický, to jsou hlavní vlastnosti on-the-go mixéru, který kombinuje prémiový nerezový povrch s funkčností: jen naplníte vaším oblíbeným ovoce a zeleninou, rozmixujete a máte zdravou výživu na celý den!

5b487be342c87blendr.jpg