Slavte s medvídky Haribo a vyhrajte balíček oblíbených gumových medvídků.

Co musíte pro výhru udělat?

Od úterý 10. 7. do neděle 15. 7. buďte se Ženou-in, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení.

Můžete vyhrát balíček plný želatinových medvídků Haribo!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem v deseti článcích magazínu, které vyšly od 18. 6. 2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

5b491c21c86e2obrazek.jpg

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od úterý do neděle. O víkendovou výhru můžete hrát v sobotu i v neděli – víkend je jako jeden den. To, ale není vše!

Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota + neděle) budete ve slosování o Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

Výhry:
Úterý: balíček Haribo (mix druhů – v balíčku najdete 16 balení Hariba)
Středa: balíček Haribo (mix druhů – v balíčku najdete 16 balení Hariba)
Čtvrtek: balíček Haribo (mix druhů – v balíčku najdete 16 balení Hariba)
Pátek: balíček Haribo (mix druhů – v balíčku najdete 16 balení Hariba)
Sobota a neděle: balíček Haribo (mix druhů – v balíčku najdete 16 balení Hariba)

Cena za věrnost: Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (středa, čtvrtek, pátek, sobota + neděle a pondělí) budete ve slosování o Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

A nezapomeňte! Haribo - Chutná malým, stejně tak i dospělým…

V balíčku se můžete těšit na:

S Goldbären Minis uhlídáte příjem medvídků
Malina, citron, jablko, jahoda, pomeranč, ananas – ano, to jsou příchutě tradičních zlatých medvídků. Tentokrát však v mini verzi, která se vejde do kapsy. Vyzkoušejte praktické balení, které se hodí na každou příležitost.

HARIBO PICO-BALLA
Lahodná ovocná směs ze Španělska! HARIBO PICO-BALLA to jsou dvoubarevné plněné želatinové konfekty. Jedinečná kombinace chutí jablka, ostružiny, citronu, jahody, lesních plodů a pomeranče.

HARIBO WUMMIS
Veselí želatinoví červíci v oblíbených ovocných příchutích pro všechny malé i velké!

Cena za věrnost Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

Tefal osobní mixér TEFAL PERSONAL BLENDER BL1A0 vám dává možnost si kdykoliv během dne dopřát čerstvou dávku ovoce a zeleniny. Můj osobní smoothie mixér: kdykoliv, kdekoliv. Naplnit, rozmixovat a jít!
Objevte nový Tefal osobní mixér On-the-go: tak kompaktní a praktický, že se snadno stane součástí vašeho života. Díky příruční on-the-go láhvi si své oblíbené smoothie vychutnáte každý den a kdekoliv.

Naplňte ovocem a zeleninou, rozmixujte a vyrazte: vychutnávat si zdravé ovoce a zeleninu kdykoliv během dne nikdy nebylo snazší. Malý a praktický, to jsou hlavní vlastnosti on-the-go mixéru, který kombinuje prémiový nerezový povrch s funkčností: jen naplníte vaším oblíbeným ovoce a zeleninou, rozmixujete a máte zdravou výživu na celý den!

5b487be342c87blendr.jpg