Vybíráme si ho podvědomě a okolí prozradí hodně o našich tajných snech a touhách a o tom, jaké jsme ve skutečnosti. Každá jsme jiná, ale jedno nás spojuje. Rády se obklopujeme výjimečnými věcmi. Proto se Oriflame k příležitosti 45. výročí značky Giordani Gold rozhodl připravit něco speciálního. Představuje dlouhotrvající parfém Giordani Gold Essenza Blossom, který je spojením toho nejluxusnějšího a nejkvalitnějšího, co značka Giordani Gold nabízí.
6050941f3eb7dobrazek.png

  • Pondělí: parfém Giordani Gold Essenza Blossom v hodnotě 1 099 Kč - nitka-a
  • Úterý: parfém Giordani Gold Essenza Blossom v hodnotě 1 099 Kč - jarupro
  • Středa: parfém Giordani Gold Essenza Blossom v hodnotě 1 099 Kč - polimurda
  • Čtvrtek: parfém Giordani Gold Essenza Blossom v hodnotě 1 099 Kč - V19 
  • Pátek: parfém Giordani Gold Essenza Blossom v hodnotě 1 099 Kč - Upovídaná 

Gratulujeme, užijte si voňavou výhru.

Parfém zrozený z kvality

Ikonická prémiová značka Giordani Gold nám zpříjemňuje život již od roku 1976 nejen svými parfémy, ale i dekorativní kosmetikou. Je spojením pečlivě vybíraných ingrediencí s citem pro detail. Již v roce 2015 uvedla na trh prémiovou parfémovanou vodu Giordani Gold Essenza, která ženy okouzlila nejen skvělou vůní, ale i designovým flakonem. Při příležitosti 45. výročí značky se Oriflame rozhodl povýšit své vůně na dokonalost a představuje parfém Giordani Gold Essenza Blossom. Spojení dokonalé vůně nejvyšší kvality a luxusního flakónu, který je ozdoben pravým růžovým zlatem.
605095280b600obrazek.png
Královský květ pomarančovníku

Podobně, jako růžové zlato vzniká spojením zlata, stříbra a mědi, i vůně parfému Giordani Gold Essenza Blossom je složena ze tří nádherných květů ? akordu kamélie, sambackého jasmínu a pomerančovníku. Právě květy pomerančovníku, které tvoří srdce parfému, si vybrala i královna Viktorie v den svého sňatku s princem Albertem ještě v roce 1840. Nejenže byly součástí její svatební kytice, ale větvičky květů pomerančovníku lemovaly i její svatební šaty a byly součástí svatebního věnce, který měla ve vlasech. Není divu, že květ pomerančovníku zaujal tvůrce Oriflame parfémů natolik, že je srdcem a duší všech parfémů značky Giordani Gold.
60509460860a1obrazek.png

Tip: Jak si nepokazit lásku na první pohled

Vůně může být jakkoliv kvalitní a příjemná, ale pokud vaše „rande naslepo“ neproběhne správně, připravíte se o možnost zamilovat se na celý život, a proto:

  1. nikdy o sebe nemněte zápěstí, na které jste si aplikovali vůni. Parfém tím zbytečně zahřejete a vůně, které se mají rozvinout, postupně vyprchají
  2. aplikace parfému na papírky značně zkresluje skutečnou vůni. Parfém byste měli aplikovat vždy na pokožku (dekolt, zápěstí, vnitřní stranu loktů...), abyste zjistili, jak voní po reakci s kůží
  3. na dobré se vyplatí čekat, a tak i parfém potřebuje svůj čas. Po pár sekundách cítíte pouze tóny „hlavy“ a až později se rozvine „srdce“ a základ, které jsou při výběru vůně směrodatné. Přibližně po 15 minutách můžete zhodnotit, zda je daný parfém pro vás ten pravý.

Produktový tip
6050947a832baobrazek.png
Novinka: parfém Giordani Gold Essenza Blossom, 50 ml

Šperky už dávno nejsou jen na ozdobu, jako šperk můžete i vonět. Dva renomovaní parfuméři, Fabrice Pellegrin a Daphne Bugey, totiž spojili své síly a vytvořili skutečný klenot mezi vůněmi. Nechali se inspirovat růžovým zlatem, které se skládá ze zlata, stříbra a mědi. Tyto tři kovy růžového zlata jsou v parfému reprezentovány třemi nádherně vonícími květy pomerančovníku, sambackého jasmínu a akordu kamélie. Květinová kombinace je doplněna o tóny vanilky, čímž vznikla nezaměnitelná vůně připomínající pravé růžové zlato. Tím je k příležitosti oslav 45. výročí značky Giordani Gold zdoben i designový flakón parfému. Dopřejte své osobnosti prostor vyniknout skrze nadčasově elegantní vůni, která v ženách podtrhuje vášeň a smyslnost.

K zakoupení na e-shopu Oriflame.cz
605094ced8161obrazek.png

Reklama