Pojďte hledat se Ženou-in od pondělí do neděle a vyhrajte krásné, voňavé dárky Party Lite a skvělé pomocníky Braun! Dárky jsou v hodnotě 9 019 Kč! Jaro je tady a tak vám chceme opět udělat radost! Pojďte hledat se Ženou-in, výhry určitě stojí za to!

Hledejte od pondělí do neděle 17. 4. 2016 včetně a získejte krásné ceny a tentokrát je jich opravdu hodně. Vyhrát můžete každý den pondělí – neděle (sobota a neděle se počítá za jeden den). Rozdáme celkem 6 balíčků a hlavní výhru. Ale to není vše!

Ty z vás, které se do hledání zapojí od pondělí do neděle a každý tento den najdou budou ve slosování o balíček péče Braun „Pro ženu 1 890 Kč a muže 2 449 Kč “ v celkové hodnotě 4 450 Kč.

Pravidla jsou jednoduchá!

Celkem v deseti článcích magazínu, které vyšly od 23. 3. 2016, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 10. Pokud jich sesbíráte 10, jste ve skupině, ze které vybereme každý následující den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od pondělí do neděle. O víkendovou výhru můžete hrát v sobotu i v neděli.

patečni

A nezapomeňte na prémii od Žena-in. Ty z vás, které se do hledání zapojí od pondělí do neděle (najdou každý den 10 obrázků), budou ve slosování o balíček péče Braun „Pro ženu 1 890 Kč a muže 2 449 Kč “ v celkové hodnotě 4 450 Kč.

A které dny se můžete do hledání zapojit?

  • Pondělí - skleněný svícen na čajové svíčky „Zakázané ovoce” (v hodnotě 365 Kč) a k tomu balení čajových svíček (v hodnotě 199 Kč) balíček je v hodnotě 564 Kč
  • Úterý - skleněný svícen na čajové svíčky „Zakázané ovoce” (v hodnotě 365 Kč) a k tomu balení čajových svíček (v hodnotě 199 Kč) balíček je v hodnotě 564 Kč
  • Středa - skleněný svícen na čajové svíčky „Zakázané ovoce” (v hodnotě 365 Kč) a k tomu balení čajových svíček (v hodnotě 199 Kč) balíček je v hodnotě 564 Kč
  • Čtvrtek - Svícen kovový na čtyři svíčky a dekorace 959 Kč
  • Pátek - Svícen kovový na čtyři svíčky a dekorace 959 Kč
  • Sobota a neděle (o víkendu - v sobotu a neděli - se hledá 1 symbol - Svícen kovový na čtyři svíčky a dekorace 959 Kč

Ty z vás, které se do hledání zapojí od pondělí do neděle, budou ve slosování o balíček péče Braun „Pro ženu 1 890 Kč a muže 2 449 Kč “ v celkové hodnotě 4 450 Kč.

A na jaké dárky se můžete těšit?

Vonné svíčky a moderní svícny budou vždy dokonalým doplňkem, který se bude hodit do každého domova.

PartyLite vyrábí své svíčky a vonné vosky z toho nejkvalitnějšího potravinářského parafínu, který hojně využívá i kosmetický průmysl. Použité knoty jsou čistě bavlněná a vůně vosků míchají přední světoví návrháři. Díky tomu pálení těchto svíček nedráždí ani citlivé jedince, alergiky, astmatiky, děti ani zvířata.

party5

Armonizující svíčky od PartyLite změní jarní deprese na pozitivní čas plný harmonie; obsahují přírodní aroma, kvalitní bavlněné knoty.

Příjemná vůně vám navnadí nejen příjemnou náladu, ale bude i skvělým doplňkem, který bude charakterizovat vaše obydlí.

V naší hledací soutěži můžete vyhrát skleněný svícen na čajové svíčky „Zakázané ovoce” (v hodnotě 365 Kč) a k tomu balení čajových svíček (v hodnotě 199 Kč) balíček je v hodnotě 564 Kč nebo krásný Svícen kovový na čtyři svíčky a dekorace 959 Kč!

svcicen7

Osvoboďte se od nedokonalostí na pleti a dopřejte si oslnivou tvář

Nový Braun Face, jako první pomůcka pro péči o obličej typu „dva v jednom“ na světě, čistí póry do hloubky, přesně epiluje tvář a dává tak vyniknout vaší čisté, zářivé kráse, ať už chcete jít do společnosti bez make-upu nebo vytvořit dokonalý základ pro vyzkoušení nejnovějších trendů. Tato nová revoluční kosmetická pomůcka od značky Braun, jedničky na trhu mezi epilátory, je zaručenou investicí do krásnější pleti. Můžete se spolehnout, že vaše pokožka bude viditelně hladší, svěžejší a bezchybná – stačí jen zmáčknout jedno tlačítko.

braun3

Holicí strojek Braun Series 3. Hladké oholení, perfektní komfort pokožky. Rychleji než kdy dřív.

Nová technologie MicroComb si zaručeně poradí i s třídenním strništěm.

MicroComb přivádí do střihacích dílů víc vousů, takže se dokážete oholit rychleji.

U tohoto nového holicího strojku Braun Series 3 představuje společnost Braun technologii MicroComb. Tvoří ji dvě řady drobných drážek v pravidelných rozestupech kolem nezávisle se pohybujícího středního zastřihovače. Každým tahem tak zachytíte a zastřihnete víc chloupků, takže se dokážete oholit rychleji. Rozdíl oproti jiným holicím strojům je markantní, zvlášť u náročné a bolestivé zkoušky na třídenním strništi.

braun4

Reklama