Od pondělí do neděle můžete v naší hledací soutěži hrát o balíčky Garnier. Pokud budete „hledat“ celý týden, zúčastníte se slosování o Vysoušeč vlasů Braun HD580 Satin Hair 5. Hledejte s námi!

A co pro výhru musíte udělat?

Celkem v patnácti článcích magazínu, které vyšly od 1. 9. 2017, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 15.

dd

Od pondělí  do neděle můžete hrát o balíčky Garnier.

  • Pondělí  25.9. – neděle 1.10.2017 (víkend je brán jako jeden den) vyhraje jedna z vás balíček Garnier, ve kterém najdete: Ultra DouxRituál krásy - Vyživující šampon, Fructis Oil Repair 3 - Posilující maska a BB Cream5in1. Celkem rozdáme 6 balíčků Garnier.
  • Pokud budete „hledat“ celý týden, zúčastníte se slosování o Vysoušeč Braun Satin-Hair 5 PowerPerfection HD580 – funkce Ionic. Tuto výhru získá jedna z vás!

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu a musíte být přihlášená!

Výhry na které se můžete těšit: Balíček Garnier, ve kterém najdete:

ddUltra Doux Rituál krásy - Vyživující šampon

  • Arganový olej a Olej z kamélie.
  • Pro suché a hrubé vlasy.
  • Vyživuje, zjemňuje a obnovuje lesk.

Šampon Garnier Ultra Doux kombinuje dva rostlinné oleje pro výživu vlasů a smyslový zážitek, pomáhá dodat vlasům lesk a jemnost.

Fructis Oil Repair 3 - Posilující maska

neMASKA FRUCTIS OIL REPAIR 3 PRO PRUŽNĚJŠÍ, HEDVÁBNĚJŠÍ A LESKLEJŠÍ VLASY

Maska Fructis Oil Repair 3, speciálně navržená pro suché a hrubé vlasy, obsahuje benefity 3 olejových složek: avokádového a olivového oleje a bambuckého másla spolu s aktivní látkou známou svými vyživujícími vlastnostmi - 3-glyceridem. Vlasům tak poskytuje regeneraci a hebkost. Bez parabenů. 

SUPEROVOCE, SUPER VLASY

Nové složení produktů Fructis bez parabenů s posilujícími ovocnými složkami. Exkluzivní kombinace extraktů z ovoce a rostlin, vitamínů B3 a B6 a citronového proteinu*. Pro zdravěji vypadající, posílené vlasy.

bbBB Cream5in1

  • Hydratuje 24h
  • Sjednocuje tón
  • Rozzáří pleť
  • Kryje nedokonalosti
  • OF 15

Miracle Skin Perfector BB (Beauty Balzám) krém je nová generace péče o pleť, která přináší spojení hydratačního krému a lehkého make-upu pro bleskově bezchybný vzhled. Každodenní rituál péče o pleť v jediném kroku.

Bonusová výhra za hledání po celý týden:

Vysoušeč vlasů Braun HD580 Satin Hair 5 má ultra lehkou hmotnost, 2500 Wattů, ionizaci, systém ochrany proti nasávání vlasů, 3 stupně regulace teploty a 2 stupně proudu vzduchu, ochlazovací stupeň a úzkou směrovou hubici.

braun vysoušeč

Kvůli rychlému a jednoduchému sušení vlasů nemusíte slevovat ze svých požadavků. Vysoušeče vlasů Braun Satin-Hair PowerPerfection spojují vynikající výkon a lehký design na maximální výsledek. Díky optimální teplotě sušení a mohutnému proudu vzduchu šetří váš drahocenný čas. Aby vám úprava účesu šla ještě lehčí, mají lehký a ergonomický design na dokonalé ovládání v 360 °. Funkce IONIC pomocí aktivních iontů zvyšuje lesk vlasů a omezuje jejich poletavosť (HD585, HD580, HD380).

Vysoušeč vlasů Braun Satin-Hair 5 PowerPerfection je s výkonem 2500 wattů nejsilnější z celé řady. Má tři teplotní stupně a dvě intenzity proudění vzduchu na flexibilní sušení a tvorbu účesu. A svým elegantním, čistým bílým designem dodává vysoušeč Braun Satin-Hair 5 PowerPerfection styl bezpracný výsledkem.

Buďte připravené!

V pondělí  začínáme s oblíbenou hledací soutěží, v níž můžete vyhrát krásné ceny!

Držíme palce

Reklama