Žensky jemné sluneční brýle
Pravděpodobně každá žena vlastní alespoň jedny sluneční brýle s tmavými skly. Ty se výborně hodí pro citlivé oči a na dny, kdy slunce ostře pálí. Je logické, že vysoké zatmavení skel vás nutí sundat brýle v interiéru. Pak jsou ovšem sluneční brýle do každého počasí, které můžete nosit venku i uvnitř, a přitom dodají outfitu správný šmrnc. Řeč je o slunečních brýlích s barevně tónovanými skly. Zatímco černá skla se silnými obrubami činí ženu v očích obdivovatelů tzv. nedostupnou, barevně tónovaná skla více odhalují oči a podporují navázání komunikace.

6454c579853abobrazek.png

Omládněte díky správné volbě barev
Určitě už jste slyšeli o barevné typologii při výběru oblečení. Znalost svého typu se dá dobře využít i při výběru brýlí. Brýle jsou pleti nejblíže, proto je dobré volit takové barvy, které pokožku rozzáří a vizuálně omladí. Teplé odstíny krémové, zlatavé, hnědé nebo Champagne v kombinaci se zlatými nebo měděnými obrubami se hodí pro ženy, kterým sluší teplé barvy.
Světle šedý nádech skel zasazený do stříbrných rámů je ideální volbou pro ženy, kterým sluší studené odstíny barev. Výborně doplňují šatník typicky letních nebo zimních typů žen.

Zjemněte svůj styl
Značka Linda Farrow nabízí řešení pro zdůraznění vaší krásy jemnými liniemi obrouček a barevně tónovanými skly. Ať už jde o elegantní brýle, pilotky nebo cat-eye styl, tenké kovové obroučky jednoznačně podtrhují něžné rysy v obličeji.
Linda Farrow vyrábí špičkovou kvalitu luxusních slunečních brýlí už od 70. let. Její modely jsou ikonické a nadčasové. Díky spolupráci s nejuznávanějšími světovými módními návrháři drží Linda Farrow vždy prst na tepu doby. Její modely brýlí nosí celebrity, jako jsou Gigi a Bella Hadid, Rihanna, Beyonce, Kendall Jenner a Lady Gaga.

6454c3aac67d9obrazek.png

Zapojte se do soutěže, ve které čtyři z vás vyhrají sluneční brýle Linda Farrow od společnosti OpticLab ve výši přes 135 000 Kč!

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte se Žena-in od pondělí 15. 5. do čtvrtka 18. 5. 2023, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem ve 13 článcích magazínu, které vyšly od 18. 4. 2023, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme za každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den.

Hrát můžete od pondělí do čtvrtka.

ct.jpg

Na tyto výhry se můžete těšit:

  • Pondělí: Sluneční brýle Linda Farrow LFL351C5SUN
  • Úterý: Sluneční brýle Linda Farrow LFL508C1SUN
  • Středa: Sluneční brýle Linda Farrow LFL508C2SUN
  • Čtvrtek: Sluneční brýle Linda Farrow LFL508C3SUN

Tyto krásné výhry vám přináší společnost OpticLab
Optiky OpticLab s prémiovými značkami slunečních i dioptrických brýlí nabízejí ucelené kolekce od nejprestižnějších designérů světa optiky ve třech pražských prodejnách – OpticLab Florentinum (Na Florenci 15, Praha 1), Masarykovo nábřeží (Masarykovo nábřeží 2, Praha 2) a OpticLab Sport (V Celnici 4, Praha 1).
Společnost klade velký důraz na péči o zákazníky – nabízí měření očí na špičkových přístrojích firmy Zeiss, profesionální personál a pozornost v podobě kávy zdarma.
Více informací o síti OpticLab najdete na stránkách opticlab.cz, ale přijďte se raději podívat osobně.

Seznamte se s výherními modely:

Pilotky jsou bezpochyby jedním z nejikoničtějších tvarů slunečních brýlí v historii. Model slunečních brýlí Linda Farrow LFL351C5SUN navíc spojuje prvky stylu 70. let s luxusními materiály. Brýle jsou zakončeny hypoalergenními titanovými nosními polštářky pro větší pohodlí. Díky svému tvaru doporučujeme pilotky především pro zákazníky s oválným tvarem obličeje.

6454c3eb44a7dobrazek.png
Prodejní cena: 33 197 Kč

Elegantní brýle Linda Farrow LFL508C1SUN jsou ručně vyrobeny z 18-22 karátového pozlaceného titanu. Brýle jsou navíc ozvláštněny speciálními zlatými čočkami, které zajišťují účinnou ochranu proti slunci. Při výběru brýlí je vhodné dbát nejen na tvar obličeje ale i na tón Vaší pokožky. Konkrétně zlatá barva vynikne nejvíce na ženách s teplým tónem pleti.

6454c43d25f2bobrazek.png
Prodejní cena: 33 197 Kč

Sluneční brýle Linda Farrow LFL508C2SUN s kočičíma očima jsou vhodné téměř pro každý tvar obličeje. Platinová skla zajišťují perfektní ochranu před sluncem a dodají Vašemu outfitu nádech luxusu. Díky tomu se tyto sluneční brýle skvěle hodí jak k volnočasovým, tak formálním outfitům a slouží jako dokonalý doplněk pro každou ženu, která si cení kvality a špičkového designu.


6454c48f818c1blobid0.png
Prodejní cena: 36 497 Kč

Brýle Linda Farrow LFL508C3SUN jsou vybaveny čočkami v barvě růžového zlata. Jejich unikátní design je ozvláštněn obroučkami připevněnými ve spodní části rámu, což brýlím dodává nevšední vzhled. Nastavitelné nosní polštářky zajišťují svému nositeli maximální pohodlí během nošení.


6454c4d02230eobrazek.png
Prodejní cena: 33 197 Kč

Více inspirace na brýle, které se stanou součástí Vašeho stylu, najdete na:

6454c1421dd6bobrazek.png