Od 19. ledna až do dubna nabízí PENNY svým zákazníkům na výběr z 6 typů nádobí, a to od pánví až po tlakový hrnec, a 5 kuchyňských spotřebičů, mezi nimiž nechybí například praktický kuchyňský robot, pro většinu kuchařů nezbytný tyčový mixér nebo oblíbený gril a sendvičovač.

63ce5a27af50bblobid0.png

Například kuchyňský robot má výkon 1300 W a tři typy výměnných nástavců pro mísení, šlehání a hnětení. Sendvičovač 3v1 zase tři variabilní desky, díky kterým lze snadno připravit nejenom křupavé toasty, ale třeba i vafle na dokonalou snídani. Tyčový mixér s nástavci pak zase vyšlehá a naseká vše, co je v kuchyni potřeba. Součástí nabídky je i praktický elektrický gril, který lze otevřít až na 180°. Nádobí Berlinger Haus pak má na sobě nepřilnavou vrstvu Black Titan, která zabraňuje připalování, a zároveň se snadno čistí. Samozřejmostí je jeho použití na indukční varné desky. Pánve mají navíc praktické odnímatelné rukojeti pro snadné zapékání v troubě.

Celkem 11 produktů Berlinger Haus si můžete v PENNY koupit za výhodné ceny ve všech prodejnách PENNY se slevou až 66 % až do dubna letošního roku. Zákazníci v rámci věrnostní kampaně získají za každých 200 korun nákupu 1 bod a za 10 těchto bodů pak získají atraktivní slevu na některý z produktů v kolekci. Body lze získat až od 5. dubna a uplatnit je o týden déle nebo do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY.

Inspiraci pro pokrmy, které díky nádobí a pomocníkům Berlinger Haus připravíte snadno a rychle, najdete v aktuálním čísle S PENNY U STOLU. Nápady a inspiraci najdete také na Facebooku a Instagramu PENNY. Videa s recepty Martina Škody, pak můžete shlédnout na YouTube kanálu PENNY.
#varimehezkycesky

Zapojte se do Hledací soutěže a vyhrajte Sadu na pečení Berlinger Haus v hodnotě 650 Kč nebo Berlinger Haus kuchyňský robot v hodnotě 4 600Kč!

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte se Žena-in od pondělí 30. 1. do pátku 3. 2. 2023, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem ve 13ti článcích magazínu, které vyšly od 4. 1. 2023, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme za každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den.

Hrát můžete od pondělí do pátku.

ct.jpg

Na tyto výhry se můžete těšit:

  • Pondělí: Sadu na pečení Berlinger Haus v hodnotě 650 Kč
  • Úterý: Sadu na pečení Berlinger Haus v hodnotě 650 Kč
  • Středa: Sadu na pečení Berlinger Haus v hodnotě 650 Kč
  • Čtvrtek: Sadu na pečení Berlinger Haus v hodnotě 650 Kč
  • Pátek: Sadu na pečení Berlinger Haus v hodnotě 650 Kč

Cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): Berlinger Haus kuchyňský robot v hodnotě 4 600Kč!

blobid0.png

63ce59b5656a8obrazek.png