60d44ec433298blobid0.jpg
Jeho cílem je děti znovu rozhýbat a pomoci dětem vrátit se zpět na sportoviště. 455 sportovních týmů se proto může těšit na finanční i materiální podporu v celkové výši přes 5 miliónů korun. O finalistech, a tedy těch, kteří se na podporu mohou těšit, se v těchto dnech hlasuje na www.hybemesehezkycesky.cz. Hlasování běží do konce června. Je tedy nejvyšší čas podpořit svůj tým, tým ze svého okolí!

PENNY se rozhodlo projekt podpořit také věrnostní kampaní se sportovními zavazadly VIVESS.

A vy v naší soutěži můžete vyhrát například sportovní tašku, do které se vejde 20 dresů pro celý tým, tři fotbalové míče, nebo 8 párů kopaček. Hodit se může i toaletní taštička na hygienické potřeby po náročném tréninku či praktický batoh, který oceníte při výletech s rodinou, ať již do přírody, do města nebo za sportem.

A pro vytrvalé máme jednu kompletní sadu všech tří zavazadel, a to pro ty, kteří se naší soutěže zúčastní každý den!

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte se Žena-in od pondělí 28. 6. do pátku 2. 7., hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:
Celkem ve 13ti článcích magazínu, které vyšly od 1. 6. 2021, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).
Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme za každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den.

Hrát můžete od pondělí do pátku.

ct.jpg

Výhry:

  • Pondělí: Cestovní taška v hodnotě 999 Kč
  • Úterý: Cestovní taška v hodnotě 999 Kč
  • Středa: Batoh v hodnotě 999 Kč
  • Čtvrtek: Batoh v hodnotě 999 Kč
  • Pátek: 2x Toaletní taštičky pro malé sportovce – obě v hodnotě 1 098 Kč

Cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže) celá sada cestovní taška, batoh a kosmetická taška v hodnotě 2 547 Kč.

Ve spolupráci s Českou obcí sokolskou a Asociací školních sportovních klubů se do projektu přihlásilo přes 1 100 týmů ze všech koutů České republiky. „My dospělí jsme odpovědní za to, abychom dětem vytvářeli podmínky pro jejich zdravý a šťastný život. Vnímáme situaci, která trvala více než rok, a proto jsme se rozhodli připravit projekt, který jejich pohyb podpoří,“ řekl při zahájení projektu Jens Krieger, generální ředitel PENNY a Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu dodal: „Nechtěli jsme soutěž pro jednoho vítěze s jednou velkou cenou. Naopak chceme podpořit děti po celé zemi. Naše prodejny jsou na téměř čtyřech stech místech České republiky a my chceme být lidem žijícím v jejich okolí dobrým sousedem a dělat vše, co jim život zkvalitní nebo usnadní. Proto od nás dostanou podporu kluby ve všech regionech.“hle2.jpg

Díky zapojení partnerů se podpora PENNY dostává k dětem napříč republikou, a také v nejrůznějších sportech, počínaje fotbalem, ale také florbalovým, basketbalovým, volejbalovým nebo plaveckým oddílům. Účastní se i týmy, v nichž se děti věnují házené, atletice, gymnastice, badmintonu, cyklistice, ping pongu, šermu, a dalším sportům. „Chceme podpořit děti bez ohledu na to, jaký sport je baví, a pomůžeme jim pořídit například nové dresy nebo další vybavení. Vnímáme to současně jako příležitost k diskusi o významu sportu pro děti a jejich vývoj tak, abychom přispěli k růstu zdravé společnosti,“ doplňuje Vít Vojtěch.
spo.jpg
Projekt je rozdělen do několik fází. V průběhu června se na internetových stránkách www.hybemesehezkycesky.cz hlasuje o 455 finalistech ve 150 mikroregionech z více než 1 100 přihlášených. Mezi nimi se pak bude v září přímo na prodejnách rozhodovat o výši podpory. První tým dostane vždy finanční podporu 15 000 korun, zbývající dva v každém mikroregionu pak 5 000 korun. Všechny děti se pak mohou těšit také na materiální podporu v podobě produktů PENNY.
blobid1.jpg
Při příležitosti Dne dětí byly 1. června ze všech přihlášených vylosovány také 4 týmy, které získají ojedinělý zážitek. Na návštěvu exkluzivního VIP boxu na vybraném zápase na pražské Slavii se může těšit TJ Sokol Plzeň V a ZŠ ČSA Veselí nad Lužnicí. Do natáčení reklamy PENNY se pak zapojí TJ Sokol Lány a Základní škola Rousínov. „Rozhodli jsme se kromě podpory dát dětem možnost prožít něco, co běžně prožít nemohou. Chceme jim dát zážitek, který si zkrátka za peníze běžně nekoupíte. Věříme, že možnost zahrát si v reklamě nebo si užít zápas v současnosti nejlepšího fotbalového týmu u nás ve VIP boxu bude pro děti zážitkem na celý život,“ říká Vít Vojtěch.
spo1.jpg
O tom, že projekt má smysl jsou přesvědčeni i přední čeští sportovci. V PENNY jsme hrdí na to, že nás podpořili fotbalisté Vladimír Šmicer a Jan Koller, olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda a ambasadory projektu se stali mladí sportovci Sokola atletka Barbora Malíková, florbalista Filip Langer a šermíř Alexander Choupenitch. Podpoří nás také populární bojovník MMA Makhmud Muradov nebo sportovní komentátoři Jaromír Bosák a Petr Svěcený.

Podrobné informace najdete na internetové adrese www.hybemesehezkycesky.cz
60d447751f739obrazek.png

Reklama