cl-1.jpg

Hrajte s námi od úterý do neděle a vyhrajte vůni BOSS ALIVE 50ml v hodnotě 2 180 Kč! Oslavte atmosféru ženské nezávislosti a svobody. Tento nový přírustek do rodiny Hugo BOSS je připomínka toho, že každý den stojí za to, aby byl využit na 100%.

Hledejte od úterý do neděle a vyhrajte vůni BOSS ALIVE 50ml v hodnotě 2 180 Kč! Vůni vyhraje 5 z vás.

A co musíte pro výhru udělat?

Buďte se Žena-in od úterý 9. 6. 2020 do neděle 14. 6. 2020, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení!

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem ve 13ti článcích magazínu, které vyšly od 15. 5. 2020, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. POZOR! Sobota a neděle jsou tentorkát jeden hrací den (hledaný symbol můžete najít buď v sobotu nebo v neděli).
Hrát můžete od úterý do neděle.

ct.jpg

Výhry:

  • Úterý: vůně BOSS ALIVE 50ml v hodnotě 2 180 Kč
  • Středa: vůně BOSS ALIVE 50ml v hodnotě 2 180 Kč
  • Čtvrtek: vůně BOSS ALIVE 50ml v hodnotě 2 180 Kč
  • Pátek: vůně BOSS ALIVE 50ml v hodnotě 2 180 Kč
  • Sobota a neděle: vůně BOSS ALIVE 50ml v hodnotě 2 180 Kč

Jaká vůně BOSS ALIVE je?

Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a cílevědomost. Ví, že upřímnost a důvěra vůči sobě samotné jí dává vnitřní sílu kráčet životem s odhodláním a s hlavou vztyčenou.

VŮNĚ
ALIVE je ovocná a dřevitá Eau de Parfum vytvořená proslulou parférkou Annickem Ménardo jako protipól k ikonické mužské vůně BOSS Bottled.
Radostná vůně se silnou podpisovou stopou je navržena tak, aby inspirovala ženy k tomu, aby žily celý život naplno. Vůně se rozvíjí prostřednictvím tónů energického jablka, ostrého černého rybízu, švestky políbené sluncem a teplé skořice, které připomínají, že život se nejlépe žije pokud jiskříme energií. Tón přírodní madagaskarské vanilky se stává symbolem tohoto parfému, symbolem radosti ze života, kterou má žena ALIVE.
Indický Jasmín Sambac v květinovém srdci vůně obklopuje smysly,kde kontrastuje s tymiánem.

Tento contrast symbolizuje schopnost vůně vybalancovat svou intezitu a lehkost k dokonalosti.

Základ vůně se opírá o mix živých a silných dřevitých tónů: čínského cedrového dřeva, krémového santalového dřeva, Olivového a Aljašského dřeva, které nabízejí uklidňující teplo a sílu, která inspiruje ALIVE ženu k životu podle svého tempa.

Annick říká:Musíte to cítit, není to jen další vůně, je to něco mocného, ??smyslného, ??gurmánského, přesto elegantního a jednoduchého. Myslím, že to je ideální “BOSS Woman”.

FLAKON
Design flakonu se silným sklem navrženém německou klenotnicí Amelie Riechovou je obemknut velmi ženským a elegantním zlatým kovovým kroužkem; pevnou a hmatatelnou připomínkou, že štěstí lze najít v každém okamžiku.

Amelie komentuje: „Myslím, že BOSS má silný obraz s velmi mužskými aspekty, takže bylo zajímavé vyvíjet ženský protějšek a zjišťovat, jak bychom jej mohli zhmotnit pro ženský svět. Když se podívám na flakón, vidím mnohem víc. Pro mě je to šperk, mistrovské dílo, je to jako drahokam, něco velmi cenného. “

Když si ceníte osobního štěstí,každý okamžik dostane nový význam. Přijměte přítomnost a dokonalost s touto ženskou, přesto silnou novou vůní.
#FeelALIVE

A co Vy, co Vás drží “ALIVE”? #FeelALIVE

Je k dostání ve všech parfumériích.

BOSS ALIVE Eau de Parfum je k dispozici ve velikostech a cenách:
30ml: 1 600,- Kč
50ml: 2 180,- Kč
80ml: 2 620,- Kč

cl-2.jpg

Reklama