Tak jsem se zase omylem podívala na současnou reality show a zůstala v němém úžasu.

Během pár minut jsem už bojovala s pocitem, jestli je mi víc trapně „za ně“, nebo jestli mě to rozesmívá. Zvítězil pocit jedna…

Samozřejmě se mnou nemusíte souhlasit, logicky je to jen můj subjektivní dojem, ale to, co si odnáším, rozhodně není ani trochu pěkné.

 
hSeznamovací reality show TV Prima. Své protějšky hledají mezi adepty dva muži a jedna žena.

„Bože, děkuju Ti, že jsem se nenarodila jako někdo tak zoufalý, abych musela před celým národem exhibovat následek své dlouhodobé sexuální abstinence a z nedostatku možností byla nucena se plazit po upoceném primitivovi a masírovat jeho scvrklé sebevědomí!“


Následující řádky nemusí korespondovat s názorem fanoušků, účinkujících a celého pořadu.

jTáta Jan – Odulý, uslintaný, upocený, agresivní a na duchu povadlý.

Nebo ať se na mě nezlobí, ale buďto skutečně teď spadl ze stromu, nebo to jen předstírá.

Automaty na jízdenky jsou v každém větším městě, hromadná doprava také, automobil je přece od toho, aby se s ním jezdilo po silnicích, na kterých jsou značky, které jsou učivem autoškoly.

Řídí-li člověk auto, pak je účastník silničního provozu a musí počítat s tím, že nebude na silnici sám.

Pan Jan je věkem zralý, chováním však naprosto asexuální jedinec, jenž působí dojmem, že doteď žil v noře na Kamčatce.

Ale prosím, může se stát – kde ale pak vzal to sebevědomí, se kterým kritizuje všechno kolem sebe?

Z jeho hodnocení a následného přístupu k ženám, které, pravda, chodí pravidelně hluboko pod cenu, se jednomu může udělat nevolno.

Mně se udělalo a hned několikrát.

„Pojď se mnou do sprchy – he he!“

Ano, běžte s ním někdo do sprchy, pokud se tam přes to panděro vejdete.

Běžte, vaši sousedi doma u televize, vaše děti i známí a zaměstnavatel už se nemohou ve svých sedačkách doma dočkat, až tak učiníte před celým národem. Nebo se stydíte?

„Áááále, se nestyď, néééé...“ huhlá bodrý mužík krajovým akcentem.

„Ty ne? No tak ty!“

A přece se našla – nakonec třeba ho urve pro sebe, když se s ním osprchuje, že? Přesně takto asi přemýšlí jedna z „dam“, odhazuje stud i šatstvo a zavírá se s nápadníkem v koupelně.

Ostatní litují.

Nemají čeho. Aspirant na taťku vylézá omotán osuškou spolu s aspirantkou na manželku omotanou osuškou.

Jsou červení.

„Tak co, he he, japa se máme?“ polonahý tatík přelézá z jedné postele na druhou a vždy u jedné z dam na pár minut odkládá pupík.

Ty se následně div nesežerou za to, že se u jedné povaloval a chmatal na ni o minutu déle.

Kdo viděl alespoň jeden díl, patrně ví, o čem to je dál..m


Nechybí potřebné hádky, osočování, vulgarismy taktně „propípané“ a následně i krokodýlí slzy po té, co se pan Jan s někým „šetrně“ rozloučí.

Připadala jsem si jako moje stařičká, senilní teta Kozáková, když jsem nahlas hovořila s televizní obrazovkou ve snaze sdělit plačící paní svůj názor

k

„Nebul, buď ráda, že tě vyloučil. Vždyť tě zachránil. Co bys s tím nadutym, nevychovanym chlápkem s IQ 35 dělala???A jak bys ho asi tak představovala třeba vašim po té, co bys vyhrála? To je můj Honza z reality – nooo, ten, co se napřed koupal s Boženou, pak se válel po Jarmile, chmatal na Zdenu, líbal Olinu, ale nakonec jsem ho urvala já. Ale to jste nakonec všichni viděli????“

m


Člověk neví, jestli se má smát, nebo se propadnout studem za to, co vidí, ale co se ho vlastně vůbec netýká, či přepnout, protože víc by už asi nevydržel.

Po té, co jsme se střihem přenesli mezi druhou partičku, kde právě jedna z žen na masážním lehátku lovila druhého samce, rovněž Honzu, přičemž jí jakoby mimoděk spadla osuška z hrudi na potvoru zrovna v momentě, kdy se ON díval, jsem zvolila třetí možnost.

Raději záznam z poslanecké sněmovny než toto!

Proboha svatého, opravdu existují lidé, kterým se takovéhle reality upřímně líbí, nebo je to o tom, že ti, kdo vydrží, se dívají jednoduše proto, že se baví blbostí druhých?

A teď vy

Druhý Honza

Sebestředný narcis, co ze všeho na světě nejraději poslouchá sám sebe. Nebo si myslíte něco jiného?

h

Paní Eva

Freud by z ní měl radost. Nanynka, která se přihlásila do pořadu, protože patrně trpí traumatem z dětství, což ji nutí si neustále dávat hodnotu tím, že ji bere někomu jinému. Ze všeho nejraději dělá z chlapů pitomečky. Ale dobře jim tak, co tam lezou.

m

 


Co si vy, kdo jste viděli alespoň jeden díl, myslíte o pořadu a účinkujících? Co myslíte, že pohání člověka, který do takovéhle věci vůbec jde? Opravdu hledá životního druha a upřímnou lásku touto cestou?

Opravdu to lze?

Reklama