Vyniká váš chlapeček nebo holčička nějakými uměleckými či duševními schopnostmi? Hraje vaše dítko na hudební nástroj, nádherně kreslí či tančí, má na svůj věk obdivuhodné matematické znalosti, skvělou paměť či jiné schopnosti? Máte doma malého šikulu, který spadá do věkové kategorie 5-10 let? Pak neváhejte a přihlaste do 15. 5. 2007 své talentované dítko do soutěže „IQ-E.P.A. Šikula roku 2007“.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítězný šikula pojede s rodiči na víkendový zájezd do Edinburgu do parku „Deep Sea World“. Šikulové, kteří se umístí do 15. místa, obdrží DVD Doba  ledová 2 a dalších 85 malých talentů získá přírodní potravinový doplněk IQ-E.P.A. podporující zdravý vývoj mozku a duševních schopností dětí.  

 

Patronkou soutěže se stala spisovatelka, scenáristka a maminka čtyřleté dcery Bibiany Barbara Nesvadbová. Odbornou záštitu nad soutěží zajišťuje Mgr. Šárka Portešová, Ph.D. z Institutu výzkumu dětí, mládeže a rodiny, působící při Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity.Přihlášku a více informací najdete na www.betynkai.cz a  www.iq-epa.cz.

Reklama