Proběhl první casting v CAST ME, kam zavítal syn zpěváka Stanislava Hložka a také syn Luďka Soboty. Oba se dobře znají a bydlí v jedné ulici. Matyáš Hložek se věnuje hokeji a u toho studuje. Porotu okouzlil i zpěvem Holky z naší školky.

hložek

syn hložka

„Rozhodně nechci být zpěvákem, zpívám si jen ve sprše,“ dodal Matyáš Hložek, kterého od zpěvu odrazoval i jeho táta. Spolu s Ladislavem Sobotou, který je tenisový trenér, se uchází o finále Muže roku. S Matyášem chodili do stejné základní školy a ani jeden z nich nevěděl o tom, že se hlásí ten druhý.

s bole

bb

Na casting přišla Eva Perkausová, moderátorka TopStaru která pokládala přítomným mužům všetečné otázky. Sama říká: „Muž by měl mít charisma, měl by být chytrý, šarmantní a okouzlující, rozhodně mě tady pár kluků zaujalo.“

mala

 

Další porotce loňský vítěz Josef Kůrka měl velmi přísná kritéria. „V loňském roce se se mnou také nikdo nemazal, pokládali mi všetečné otázky, a proto jsem rád, že si to mohu nyní užít v roli porotce,“ dodal Pepa, který se na mezinárodní soutěži Mister International dostal do TOP 16. 

s porotci

Každý z porotců i hostů si na prvním castingu našel své želízko do finále. „Další casting se koná 8. dubna v CAST ME. Pánové museli umět zareagovat i na neobvyklé situace jako tanec, zpěv či sportovní dovednosti a skvěle si s tím poradili,“ dodal ředitel soutěže David Novotný, který je spokojen s průběhem prvního castingu. Muži se mohou dál hlásit na stránkách www.muzroku.cz a to až do 7. dubna.

prihlasa

Letošní finálový večer proběhne 25. srpna a vítězové poletí reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěže. 

Reklama