Pojedenácté se hledá Muž roku ČR!!

Přihlaste svého partnera, kamaráda, manžela! Přihlaste sami sebe, jste-li muž!

Jste charismatický? Chcete vyhrát zajímavé ceny a objevovat se v médiích?

b

Jak už je tradicí, tak i letos se uskuteční celorepubliková akce v Náchodě Muž roku ČR a SR. Na 27. a 28. srpna 2010 je pro návštěvníky Městského divadla připraven bohatý kulturní program v podobě koncertu a letos pojedenácté i exkluzivní soutěže Muž roku ČR a potřetí Muž roku SR 2010. Celý výtěžek bude věnován stacionářům a dětským domovům a Muži roku 2009 Martinovi Zachovi, který je po těžkém úrazu upoután na vozík.

Pánové se mohou přihlásit z celé České republiky a Slovenské republiky nejpozději do 12. května 2010, požadavky jsou věk 20 až 35 let. Přihlášky mohou vyplnit na webu www.muzroku.cz či www.muzroku.sk Z přihlášených budou vybráni finalisté, kteří se utkají při finále v disciplínách jako je představení, otázka od poroty, promenáda ve spodním prádle od společnosti www.xxl-europe.com, volná disciplína. Na všechny finalisty čeká mnoho hodnotných cen.

V porotě zasednou Agáta Hanychová, Libuše Švormová, Vlaďka Erbová, Kamila Moučková, Stanislav Zindulka, Vladimír Brabec, Gabika Dzuriková, Silvia Petoová, vítěz Muže roku 2009 Peter Menky, Elena Podzámská, Uršula Kluková, Miss ČR Zuzana Jandová a další osobnosti.

Casting proběhne: 13 .května 2010 od 12. do 16. hodin v agentuře Jaro Management, Václavské náměstí 36, Praha 1. A pro slovenské muže v Bratislavě: 18. května 2010 ve 13.00 hodin v Restauraci U Dvoch levov, Lazaretská 2, Bratislava.

V sobotu 28. 8. 2010 bude velký koncert Petry Černocké a Two Voices v podobě Jany Rychterové a Edity Adlerové.

Reklama