Tyto odstavce jsem okopírovala z blogů jednoho pětačtyřicátníka, který pořád nemůže najít po rozvodu partnerku:

„Děvčata, už vám leze váš muž na nervy svým krkáním, prděním a rostoucím břichem? Pokud chcete, aby i on začal nesnášet vás, poradím vám účinnou metodu, jak se ho zbavit: zaveďte doma zdravou výživu.

Opravdu málo čím vypěstujete u muže alergii na sebe samu tak spolehlivě, jako zavedením zdravé výživy a jejím důsledným prosazováním v domácí stravě. Zkombinujete-li to ještě například s vegetariánstvím, vitariánstvím, nebo dokonce veganstvím, úspěch je prakticky zaručen. Leda by byl váš muž podobný magor jako vy, v takovém případě vás však varuji, že můžete prožít velmi hezký vztah. V ostatních případech se však řítíte plnou parou ke katastrofě - ehm - vlastně k žádoucí situaci, kdy muž konečně odtáhne.

Nezajímají mě tlusté. Prostě se mi nelíbí. Já také nejsem tlustý. Bohužel, zhruba polovina žen 40+ je tlustých.

Chodím s kamarády na pivo - a rád. Je v něm vitamín B, prima pleťová kosmetika (užívaná vnitřně, jak jinak) za přijatelnou cenu, prima na uklidnění nervů. Taková, která ohrnuje nos nad pivem, není Žena.“

Chápete už, proč nemůže dotyčný pán takovou najít? Hledá totiž M.D.Rettigovou zkříženou s Twigy. Chce štíhlou holku, která by mu doma vařila úžasné mňamky, protože láska prochází žaludkem (on má štěstí, že zdědil geny štíhlosti), a pak s ním ještě šla do hospody na kalorické pivko, které tak podporuje další chuť k jídlu.

Dokážete si představit, že byste sama konzumovala salátky bez sacharidů a své rodině servírovala báječné opulentní hody, protože oni by ta vaše zdravá jídla odmítali? Sama byste popíjela vodu a manžílkovi servírovala pivko?

Jednou jsem to zkoušela dva měsíce, a jediné, co si pamatuji, bylo to, jak jsem se sebezapírala a celou dobu jen strouhala, škrabala, čistila a vařila zeleninku, myla nádobí a neskutečně trpěla. Za další 4 měsíce, kdy jsem to vzdala a jedla normálně (nepřejídám se, nejím smažené), jsem zhubnutých 10 kilo nabrala dvakrát.

A tak jsem zůstala tlustá a žádného muže doma nemám, ať si dál hledají ty svoje křehké víly na seznamkách. Můj syn sice remcá na tradiční moravská jídla, ale jak si pochutná, když je navařím... On si to může dovolit, z výzkumů vyplývá, že nám ženám prý u pánů bříško nevadí.

Bonda

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Díky, Bondo, podobných „idiotů“ běhá po světě hodně. A je mi líto žen, které s nimi ztrácí čas… To já doma hučím, ať neblbne a nehubne. Že její špíčky jsou roztomilé a mně milé. A hlavně k čemu je hubená ženská, když je nevrlá z nenažrání?

I vy máte šanci na dárek za příspěvek. Ještě jsem se nerozhodl. A výhru vyberu dle charakteru vítězného příspěvku.

Tak mi napište i vy ostatní, třeba zrovna vám splním „tajné přání“

Jedno kulinářské můžete získat v turnaji samolodí. VYHRAJTE TO, NA CO MÁTE CHUŤ

Téma dne je obžerství, co vám dává a bere. Jak jste se ujedla k nehybnosti. Na čem v jídle ujíždíte. Sedím, jím croissant a čekám na vaše příspěvky.

Tak se neostýchejte ani vy. Napište nám na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz