Chceš vyhrát digitální fotoaparát nebo spoustu výrobků Taft Looks? Stačí pro to udělat minimum. 1. června totiž odstartovala soutěž „Hledá se hairstar“, které se může zúčastnit každý, kdo za pomoci výrobků Taft Looks od Schwarzkopf & Henkel vytvoří co možná nejkreativnější účes na své hlavě nebo hlavě odvážného kamaráda a fotografii tohoto účesu zašle do 20. června 2004 organizátorovi soutěže. Dva autoři nejkreativnějších účesů získají digitální fotoaparát Olympus C-160, dalších 50 umělců získá kosmetický balíček s produkty Taft Looks.

 

„Řada Taft Looks nabízí trendový styling pro mladé lidi, kteří se chtějí odlišovat svým účesem a být „in“. Proto jim chceme dát možnost projevit se a ukázat, jak jsou kreativní,“ říká k soutěži Hledá se hairstar Olga Kalabová, marketingová manažerka divize kosmetiky společnosti Henkel ČR.

 

A jak kreativní účes ztvárnit? Pomoct může například jedna ze  tří novinek - Spiky Look Glue Gel, Restyle Look Creme nebo Metallic Look Gel.

 

Jak se soutěže zúčastnit?

Soutěž Hledá se hairstar probíhá v České republice v termínu od 1. 6. do 20. 6. 2004. Podmínkou účasti v soutěži je vytvoření co možná nejkreativnějšího účesu s výrobky Taft Looks a následné zaslání fotografie účesu organizátorovi soutěže. Bannerový odkaz na soutěž je možné najít jak na internetových stránkách soutěže Česko hledá SuperStar, nebo přímo na internetových stránkách www.taftlooks.cz, kde  jsou umístěny veškeré informace o soutěži i úplné znění jejích pravidel.

.

Reklama