Blíží se léto a pro děti tak nastává nejoblíbenější část roku obnášející vodní radovánky, dobrodružné výpravy, venkovní kempování nebo noční bojovky. Všechny tyto činnosti jim můžete zpříjemnit novou kolekcí dětských svítidel s motivem Dory, zmatené rybky, kterou není třeba představovat. Nechte Dory, která právě vplouvá do kin, vplout i do pokojíčků a batůžků vašich malých neposedů. Posvítí jim na cestu, ať už povede do tajemné jeskyně nebo jen zkontrolovat strašidla pod postelí.

Závěsný lustr Hledá se Dory

Tato závěsná lampa s mořskými motivy z filmu Hledá se Dory prosvětlí pokoj Vašich dítek, zpříjemní jim hraní a pohlídá jejich sny, zatímco vy spíte. Nechte rybku Dory, aby provázela hry vašich nejmenších nejen po setmění, ale aby byla i hravým a veselým doplňkem každého pokojíčku během dne.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena závěsného lustru Philips Disney je 890,- Kč.

Lampička do ruky

Přenosná lampička Philips SoftPal ve tvaru rybky Dory je věrným kamarádem všech dětí. Je vyrobena ze speciálního silikonového materiálu, který je velmi měkký a příjemný na dotek. Díky LED technologii se lampička nezahřívá, je tedy bezpečná i pro ty úplně nejmenší děti. Zapíná a vypíná se pouhým pohybem. Po pěti minutách se sama vypne, což z ní dělá skvělého společníka pro usínání a zároveň tak šetří baterii.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena lampičky Philips Disney SoftPal je 599,- Kč.

Baterka Dory

Baterka Philips s designem ztracené rybky Dory bude skvělým společníkem vašich dětí, ať už se vydají na dobrodružnou noční výpravu nebo jen pro hledání strašidel za skříní. Baterka je vyrobena speciálně pro malé dětské ručičky, aby se jim dobře držela, a zároveň neobsahuje žádné drobné části, které by mohly být nebezpečné. Díky hravému designu se určitě stane oblíbenou hračkou a pomocníkem vašich malých průzkumníků. Posviťte si společně na letní dobrodružství!

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena baterky Philips Disney je 289,- Kč.

Projektor nebo lampička? Philips umí obojí!

Philips a Disney přinášejí vašim dětem skvělého parťáka, který je každý večer doprovodí do říše snů. Buď jako noční lampička, která vydává tlumené světlo, a odhání tak od postele vašeho andílka všechna možná strašidla, nebo jako světelný projektor. Stačí vložit „filmové“ kolečko, promítnout na strop jeden z 24 barevných výjevů z filmu Hledá se Dory a každý malý neposeda přestane zlobit a nechá se unášet fascinujícími barevnými obrázky.

V nabídce je i kapesní varianta projektoru kombinovaná s ruční baterkou, která doprovodí malé průzkumníky na všech jejich výpravách.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena stolního projektoru Philips Disney je 599,- Kč, ručního projektoru 289,- Kč.

Reklama