Něco na těch znameních nejšpíš bude, když se o tom tolik napovídá, napíše, jsou po nich pojmenována souhvězdí atd. Já jsem Lev.

Podle chytrých knížek je to znamení majestátní, velkorysé a hrdé, jakožto žena Lvice jsem navíc krásná, vášnivá a neskutečně sexy, až to hezké není, a každý by mě chtěl mít doma :-). Už i sama sobě začínám závidět a žárlit na sebe. A co že to máme dneska v horoskopu?

Jste v zaměstnání příliš pasívní a kolegové vás odsunují na vedlejší kolej. Nastávající období vám může uštědřit neočekávané nezdary. Jste otrávení a rozmrzelí, nekazte náladu ostatním. Zkuste se přetvařovat...

No, takže v rámci celospolečenské bezpečnosti abych dneska raději vůbec nevylejzala z domu! A nedej bože, když se spojí Uran s Neptunem, to jsou pak monzuny ve šrajtofli. A večer už ve dveřích otrávím manžela již pouhou svou existencí, ještě nestačím říct ani ´Ahoj, dáš si k véče tláču nebo sekačku?´ Rozvádět se ale nebudeme.

V horoskopu psali, že Lev a Střelec jsou ideální kombinace!?!
Je to samozřejmě všechno jen obrovská nadsázka :-).

Jen jsem chtěla říct, že to, co na mě občas vykoukne z internetu, časopisů nebo nějakou nešťastnou náhodou zaslechnu v rádiu, jsou občas takové slátaniny, že by za to tvůrci zasloužili nějakou pořádnou plyšovou anticenu. To nemá s astrologií pranic společného a akorát jí kazí jméno.

Přesto jsem na ni nezanevřela a věřím, že to může být věda velmi zajímavá a pravdivá...

Stará Blažková (to je můj nick :-) )

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Lvice zdraví Lvici! Nevěš hlavu a čti horoskopy na Ž-I. Od nás tam dnes máš něco úplně jiného, co Tvou Lví královskou osobnost jistě hodí více do pohody. Jen možná ten kašel. Ale co, kašli na pátek 13., horoskopy odjinud i na tlačenku. Nám jsi náladu nezkazila, ba naopak. Míša

Ještě se můžete ralizovat. Pište své názory k tématu astrologie a sluneční znamení na adresu redakce@zena-in.cz

Reklama