AlinaHlavní výhrou v naší Velké vánoční soutěži byla pyramida Ferrero a 5000 korun. Vítězkou se stala čtenářka Alina (Alena Hudečková) z Tábora. Protože už je v důchodu a ráda cestuje, souhlasila, že si pro výhru dojede do Prahy. Mohl jsem s ní tak udělat krátký rozhovor...

Jaká byla vaše první reakce, když jste se dozvěděla o výhře?
To jste slyšel po telefonu - vůbec jsem tomu nevěřila, byla jsem šokovaná. Ještě než jste mi volal, jsem si zpětně ověřovala, jestli váš e-mail je myšlený vážně.

Jak dlouho čtete magazín Žena-in?
Poprvé jsem se přihlásila v lednu před deseti lety.

To jste se přihlásila těsně po vzniku magazínu, je to vaše první výhra u nás?
Ne, vyhrála jsem jeden turnaj v lodích, byla to nějaká drobnost. A jednou jsem vyhrála klikací soutěž - musela jsem se o to dohadovat, protože jsem měla prý podezřele moc kliknutí. Spala jsem u počítače a v redakci si mysleli, že jsem použila nějakého robota. Nakonec kolem toho vznikla diskuze a výhru jsem, díky podpoře čtenářek, získala - vyhrála jsem tenkrát tuším ruční šlehač.

Co vás v magazínu nejvíc baví?
Když mě zaujmou články, tak je čtu, dokonce i ten váš milý bulvár - je to docela něco jiného než bulvár třeba v Blesku. Hlavně ale hraju piškvorky, zkusila jsem teď dámu, ale ta mi moc nešla...

A diskutujete?
Moc ne, diskuze si většinou přečtu, ale moc nediskutuju. Ale vlastně jsem si teď říkala, že bych mohla diskutovat víc. Chystám se založit diskuzi o bylinkách a čajích.

Co pro vás Žena-in znamená?
Líbí se mi, vydržela jsem u ní deset let. Zajímají mě karetní výklady, recepty, příběhy za života. Je to na internetu můj nejoblíbenější časopis. Občas jdu i na Šťastné ženy nebo na Dámu, ale na Ženu-in chodím pravidelně.

Alina

Reklama