píše o svých prsech čtenářka s nickem PBD a já s ní musím souhlasit. Podle ní bychom měly být spokojené s tím, co máme, a nerouhat se, že by to mělo být jinak.

Dobrý den, mám ňadra.. Mám dokonce dvě, jedno levé, druhé právé. Ale pravá jsou obě ňadra. Obě jsou „made in genetika“. Nesouhlasím s plastikou z rozmařilosti..Takže si nikdy nepůjdu nechat „vyklepat ksicht“ „vytahat“ oči, ani změnit velikost prsů nebo si nechat odsát tak pracně „nasyslený“ tuk-i když je možná pořizovací cena nižší jak cena za odsátí, ale kdo ví:)

Klidně bych měla i prsa menší a vůbec by mi to nevadilo. Ale mám taková, jaká mám. Nejsou dokonalá, ale to nejsem ani já, takže je vše, jak má být.

Hlavní je, že jsou zdravá (ťuk ťuk ťuk).O prsa nijak speciálně nepečuji. Provádím hygienu stejně jako na celém svém já, mažu si je krémem stejně jako i jiné časti mého já.. Ale čas od času si je prohmatám, není to nijak pravidelné, ale prevence by měla být častější než u gynekologa.

A tak se snažím. Myslím si, že by nějaké změny zaregistroval i partner-takže mám vlastně trojí kontrolu(sebe sama, partnerovu a odbornou) Na mamografu jsem nebyla-nespadám do rizikovější skupiny skrze věk. A naštěstí jsem ho i mimo věkovou kategorii nepotřebovala.

Takže je vlastně úplně jedno, kdo má jaká prsa, hlavní je, že jsou zdravá A „remcat“ se bude vždy: Ta co má malá ,by chtěla větší, ta co má velká zas menší.. Ale i přes hromadu „remců“, co vůči sobě samé občas máme ,doufám, že se máme rády takové, jaké jsme.

S pozdravem

PBD

Naprosto souhlasím, zdraví je nejdůležitější, a to si člověk nejvíc uvědomí, když čeká v čekárně na mamograf.

Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Líbí se vám vaše prsa, nebo jste s nimi nespokojená a něco se vám nelíbí? Co? Svěříte se nám? Máte nějaký mindrák? Nebo naopak. Jste na svá ňadra pyšná? Tak se pochlubte

Napište nám na dnešní téma na redakce@zena-in.cz

Reklama