Myslím si, že není až tak důležité, jaký tvar výstřih má, ale zda neodhaluje příliš. Píše mimo jiné ve svém příspěvku čtenářka s nickem eli.emanuela

Dobrý den, posílám příspěvek k dnešnímu tématu. S kamarády jsme se na toto téma kdysi bavili a jeden řekl, že nejkrásnější je, když výstřih dává tušit, ale neukáže příliš. To se pak probouzí fantazie a žena ho láká. Ostatní kluci s ním souhlasili. Dodnes si to pamatuji.

Já bych si na sebe nic odvážnějšího nevzala. V těhotenství dostalo moje tělo zabrat, zůstalo mi hodně strií, velikých a částečně i barevných (a prý že časem zblednou - haha). Proč tedy odhalovat své nedostatky? Myslím si, že by žena měla mít dost rozumu a odhadnout, co ještě může ukázat a co už pěkné není.

Bohužel, stačí se rozhlédnout kolem sebe a určitě narazíte na ženu, které zřejmě chybí soudnost. Nevím, jak vám, ale mně se vůbec nelíbí, když přede mnou ve městě kráčí žena, které z trička kouká podprsenka (s ceduličkou :)), kterou má navíc až u lopatek. A narazila jsem i na jiné, zajímavé modely.

Takové, kdy jsem si říkala, proč si to tričko vlastně brala, když stejně její podprsenku každý vidí. To už mohla jít bez trička, vyšlo by to nastejno.

Takovéto pohledy se mi nelíbí, ale bohužel se jim nedá vyhnout. Nevím, proč se tak ženy oblékají. A dle toho, co říkali mí kamarádi, ani jim se to nelíbí. Někdy méně znamená více a soudnost určitě neuškodí. Raději ať se mi dívají do očí, uhrančivý pohled mých černých, velkých kukadel kdysi pár mladíků uhranul. ;) Včetně mého muže. :)

S přáním pěkného dne

eli.emanuela

Jak je vidět, občas nezaškodí vysondovat názory kamarádů a známých opačného pohlaví. Někdy vás jejich názory příjemně překvapí, jindy zaskočí.

Co vy na to, milé ženy-in? Řekne vám manžel nebo partner upřímně, jestli se mu líbí to, co nosíte? Nebo se bojí, že byste se urazila? Také jste toho názoru, že méně je více? Už jste se ze strany muže někdy setkala s negativní reakcí na své oblečení? Přiznáte se k tomu?

Ještě máte dnes šanci na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama