Dobrý den Lissey, děkujeme za příspěvek. Je fajn, že si s kamarádkou takto vypomáháte a „kadeříte“ se navzájem. Hezký den!


 

My jsme s kamarádkou holky šikovné, také už zkušené a poučené a tak si vlasy kadeříme navzájem. Obě máme spíš kratší vlasy, jen tak po ramena a obě upřednostňujeme praktický účes před náročnými kreacemi. Naše domácí kadeření má už šestiletou tradici.

Zkusily jsme různé přelivy, barvy a šampony. Nejnáročnější je ale střih a to jsme vypracovaly k oboustranné spokojenosti. Držíme se hesla, že méně je někdy více a u stříhání vlasů to platí dvojnásob. Takže vrstvu po vrstvě, od spodu nahoru, opatrněa pečlivě.

Já mám barvu tmavě hnědou, kamarádky střídá různé zrzavé a mahagonové odstíny a nikdy, ani v začátcích se nám nestalo, že by se někdo nad našimi výtvory pozastavil. Vyjde nám to tak jednou za dva měsíce, kdy pošleme manželi a potomky někam ven, uvaříme si kafíčka a čaje a sneseme, zástěry, hřebeny, nůžky (speciální kadeřnické), natáčky, fén a kulmu a všechny to další potřebné věci a jdeme na to. Někdy si pustíme nějakou prima oldies stanici a posloucháme a zpíváme si. Někdy mám pocit, že nový účesči oživená barva jsou až na druhém místě, že hlavní je to, že si občas užijeme pěkné holčičí příjemné odpoledne. Dobrou a šikovnou kamarádku vám všem.

Lissey

Pozn. red: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Chodíte ke kadeřníkovi?

  • Jak často chodíte ke kadeřnici?
  • Barvíte si vlasy? A v salonu, nebo doma?
  • Přinesla jste kadeřnici obrázek a nechala se ostříhat podle něj?
  • Jak výsledek dopadl?
  • Toužila jste někdy po účesu, který nosila nějaká celebrita?
  • Chytla vám špatně barva? Co jste dělala?
  • Chodíte ke kadeřnici jednou za rok?
  • Nechodíte ke kadeřnici vůbec? Proč?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá voňavý dárek, kouzelnou toaletku Cherry Bloom od Yves Rocher (100 ml, edT) v hodnotě 710 Kč:

edt

Milé čtenářky, prosím, další příspěvky už neposílejte. Sešlo se jich dnes opravdu mnoho a už bychom je nestihly bohužel všechny vydat. Děkuji za pochopení!

Reklama