Čtenářka Introvertka je další z přispěvatelek k dnešnímu tématu. Její postoj k mužům nahoře bez je jednoznačný - není důležité, co mají nahoře, ale co mají dole v kalhotách...

Další názor do pranice: Hlavní je, co má chlap v kalhotách a co s tím umí. Souhlasíte, milé čtenářky?


Dobrý den Jakube,
mě teda moc cizí chlapi do půli těla nerajcujou. Ve městě je nevídávám, jedině tak na koupáku. Asi mě nazvete divnou, když řeknu, že mě nedostane do kolen ani opálený polonahý týpek s vypracovaným tělem. V posilce jich potkávám spoustu, s některými jsem byla na kafi a s jedním jsem žila pět let.
Prostě na chlapech mám radši sexy mozek... ne dělám si legraci, nejvíce mě odzbrojí charizma, charakter a to, co má v kalhotách a co s tím umí. Takového chlapa jsem teď dostala a jeho tělo mi přijde sexy i když nechodí do posilky, na solárko a má pár kilo navíc. Takže je mi úplně fuk jestli má tričko nebo ne. Samo sebou taky záleží na situaci že? Na veřejnosti tričko, u vody nahoře bez a doma v postýlce i dole bez.
Včera jsme byli u vody, mazala jsem mu jeho chlupatá záda krémem, aby se mi nespálil a vzpomněla si na toho mého ex svalouše. Byli jsme na dovče u moře a on najednou utekl do hotelového pokoje. Běžela jsem za ním, s myšlenkou, že se mu stalo něco vážného. A našla ho s pinzetkou v ruce. Našel si totiž na prsou chloupek. Takových překvápek mě čekalo více a jsem ráda, že můj nový miláček není metrouš a sobec.
Tak bych zadala otázku do pranice: „Holá nebo chlupatá hruď?“ Mohla bych se ptát dále co třeba dole, ale to nechám Jakube na Tobě.

Introvertka

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7. 7. 2011: Chlapi nahoře bez!

  • Líbí se vám, když chodí muži na veřejnosti nahoře bez?

Toto je otázka, o kterou běží. Přijdou vám muži nahoře bez sexy? Nebo naopak směšní? Či dokonce nechutní? Ráda obdivujete jejich mužné svaly a pupky? Zkrátka, co si o mužích, kteří na odiv v létě vystavují svůj trup, myslíte? Posílejte mi své názory! Získat za ně můžete luxusní kosmetiku VICHY HOMME pro muže, aby ten váš miláček (ať už nahoře bez, nebo s), byl pořád krásný! Váš text ať je dlouhý, alespoň jako tento odstavec. Zasílejte ho na redakční e-mailovou adresu nejpozději do 7. 7. 2011, 14.30 hodin.

A když budete chtít, můžete poslat i svojí originální fotku takového muže! I za tu budete mít šanci na slíbený dárek.

vichyvichy

Reklama