Epický začátek fáze pět! Tak by se dal jednou větou popsat film Ant-Man a Wasp: Quantumania, který je od 15. února v kinech. Ještě před tím proběhla světová premiéra v divadle Regency Village ve Westwoodu v Kalifornii, kam dorazili hlavní hrdinové i hrdinky filmu. A jsme rádi, že ženských hrdinek v superhrdinských filmech přibývá.

profimedia-0754563166.jpg
Foto: Profimedia

Hlavní ženskou roli vedle Avengera Scotta Langa, kterého hraje Paul Rudd, opět ztvárnila třiačtyřicetiletá Evangeline Lilly, kterou mnozí diváci ještě před Ant-Manem zaznamenali v seriálu Ztraceni. Na premiéru v Los Angeles vynesla světle zelenou róbu z podzimní kolekce Giambattisty Valliho pro rok 2022, která perfektně ladila s její novou barvou vlasů. Oděv bez ramínek měl vpředu i vzadu načechrané peří a dlouhou vlečku.

profimedia-0754589315.jpg
Foto: Profimedia

Na premiéru dorazila i šestadvacetiletá Kathryn Newton, která hraje dceru Scotta Langa Cassandru alias Cassie. Tu snad brzy uvidíme i mezi Young Avengers, kteří se postupně v jednotlivých filmech a seriálech vyvíjejí. Herečka na sobě měla stříbrno-bílou róbu Rodarte z kolekce ready-to-wear pro jaro 2023. Decentně průsvitný model s dlouhým rukávem a výstřihem až ke krku neukazoval nic, co by neměl, na rozdíl od některých průsvitných šatů, které si na sebe mají ve zvyku oblékat jiné celebrity. Byl posetý perličkami a stříbrnými sklíčky. Upnuté šaty byly dole rozšířené do ocasu mořské panny a na mladé herečce vypadaly úchvatně.

profimedia-0754537533.jpg
Foto: Profimedia

Michelle Pfeiffer, která tentokrát ve filmu sehraje zásadní roli, ukázala, že i v 64 letech dokáže vypadat na červeném koberci naprosto perfektně. Vlastně vypadal mladší, než Evangeline Lilly, které hraje matku. Oblékla celočerné žerzejové šaty s dlouhým rukávem z jarní kolekce Saint Laurent pro rok 2023. Naprostá klasika se špičatými rameny a padnoucím střihem je naprosto šik. Outfit doplnila velkými kruhovými náušnicemi a zlatými manžetovými náramky.

profimedia-0754538070.jpg
Foto: Profimedia

V černé dorazila i herečka a mistryně bojových umění Katy O'Brian známá například ze seriálu Mandalorian. Její role v třetím Ant-Manovi je celkem výrazná a rozhodně se dá považovat za hrdinskou. Trochu se podobá Valkýře, a to nejen ve filmu... Není ani divu, že na premiéru v Los Angeles dorazila na rozdíl od ostatních dam, které přišly v krásných róbách, ve smokingu značky Moschino. Tohle je styl, který ji naprosto vystihuje.

profimedia-0754554958.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: DailyMail, Instagramy celebrit, WWD, FootwearNews