Čtenářka Kytinkak nám popsala jak se chová její vedoucí. Mne napadá, že je velmi šikovný, ale chápu, že vám se to nelíbí.  A děkuji za váš příspěvek k dnešnímu tématu!

Přeji krásný den Radku, posílám svůj příspěvek k dnešnímu tématu. 

Tak jsem stále váhala, jestli napsat nebo ne, ono je těžké někoho kritizovat, protože každý si myslíme, jak jsme fajn a třeba tomu tak být nemusí. Ale jedno si musíme nechat, že se snažíme.

Chci se zmínit o mém vedoucím. On není zlý člověk, protivný, ale tak, doslova  ,,vyčůraného,, vedoucího asi nikdo nemá. A to mě tedy štve.

On svoji práci rozdělil do posledního úkolu všem nám tady na pracovišti a svou pracovní náplň věnuje svým koníčkům. Nejvíc mě štve, že člověk někdy neví, kde mu hlava stojí a ty co se v práci nudí, ještě mají za tu jeho odvedenou práci privilegia.

A my ostatní hold máme sebemenší chybu hned na talíři se vším všudy. Kolegové na odloučených pracovištích už z nás mají legraci, že musíme nosit buchty, květiny, zbytky od neděle a budeme se mít taky fajn.

Ale přeci jde o dobře odvedenou práci a né se předhánět kdo bude ten nej. No prostě, kolega – vedoucí,, k pohledání. Ale jinak si nestěžuji, myslím, že  by to mohlo být i horší, a jako že věřím, že někde to horší je.

Přeji všem na pracovišti pohodu a klid a radost z toho, že vůbec dnes nějakou tu práci máme. Já mám naštěstí svou práci opravdu ráda.

Vaše čtenářka Kytinkak
Text nebyl redakčně upraven


Dnes máme téma dne:

  • Kolega, kolegyně, která vás štve.
  • Napište mi, čím vás štve
  • Co vám provádí
  • Proč ji/ jeho nesnášíte

pište na e-mail:

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás dnes v 16 hodin odměním. Čím, to se rozhodnu až podle vašeho příspěvku, ale věřte, že nebudete litovat.


A máme tu sedmou otázku dnešní soutěže.

Pravidla najdete v novince vyšlé dnes v 8.00

Odpověď na otázku v žádném případě nevkládejte pod tento článek. Přečtěte si pravidla.

4 1 Jak se jmenovala příjmením herečka ztvárňující postavu úplně první Bond girl - lovkyni perel?

Reklama