Další příspvěvek je skoro detektivní. Poslal nám ho čtenářka s nickem Bohuša a my jí za něj děkujeme

Dobrý den milá redakce, tak ten náš psí miláček spává hlavně tam, kde spí moje dcera...vždy si ji najde, vyhledá a šup,šup za ní do pelíšku. To je pak celý blažený, vrní blahem a vyzařuje z něj absolutní pohoda.

Tento spací rituál si oblíbil před osmi lety, to když byla naše dcera ještě miminko...Jednoho dne si dcera blaženě spinkala venku v kočárku a já si doma  dodělávala práci, kterou jsem stíhala. Jen v době, kdy ten můj malý andílek s růžkama spinkal. 

Doma byl až nezvyklý klid a já si jej náležitě vychutnávala...asi po půl hodině jsem si vzpoměla na našeho čtyřnohého miláčka a tak jsem ho volala, ale pejsek nikde...bylo mě to sice divné, že se neozývá, ale nějak jsem to neřešila. Vždy jsem jen vystrčila ven ucho a když byl venku klid, pokračovala jsem v práci.

Asi za hodinu přišel domů manžel a začal se shánět po pejskovi...hledal, volal, ale náš psí miláček nikde. Kde jen může být??? To je nějaké divné, vždytˇ ten náš psí miláček je neustále s náma, na delší dobu se nikde nezatoulá, téměř pořád jej máme pod nohama...!

Asi po další hodině šel manžel prozkoumat okolí, jestli na něj někde nenarazí a já se šla podívat do kočárku na naši holčičku...dneska spala nějak podezřele dlouho, dvě a půl hodiny spánku u ní nebývalo zvykem. Vždy po hodince spánku zpívala jako o život a dnes skoro tři hodiny a v kočárku klid.

Když jsem nahlédla do kočárku, byla jsem šokována...uvnitř si blaženě spinkala dcera s našim ztraceným pejskem...pohled na ty dva byl naprosto úžasný, až neuvěřitelný...(bohužel jsem to nezdokumentovala).

spáči

Od té doby ten náš psí miláček začal vyhledávat dceřinu společnost, což mu vydrželo dodnes (viz foto)...a když jsou delší dobu od sebe, jsou oba neklidní...!

S pozdravem Bohuša

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To je roztomilý žánrový obrázek, ale muselo je to trochu tlačit

Co vy na to, milé ženy-in? Pošlete nám také o tom, jak a kde spí vaši miláčkové? Na vaše obrazové, ale i psané příspěvky se těšíme na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama