Ahojky milé ženy-in.

Můj recept na podzimní splín a deprese je prostý - přátelé.
Pokud mne přepadne splín, zavolám kamarádce, jedné nebo více, a jdeme na kafe, vždycky se najde někdo, kdo nechce být sam. Prostě se bavit, uvolnit se a smát a klábosit u dobrého kafe nebo čaje, ať už doma nebo někde v příjemné kavárně. A nebo na ženě-in si psát s nějakou spřízněnou duší, a že jich tu najdete :o))

No, vlastně ještě je tu něco, co mne ale na 100 % zbaví jakýchkoli chmur, a to naši dva kočičí miláčci. Kočka Mikeila (ano, podle té doktorky ze seriálu) a kocour Ramsses (víceméně panuje celé domácnosti). Jsou to takoví obyčejní mourci, ale když ke mně přijdou a já je podrbu za uchem a na bříšku (což obzvláště miluje kocourek),začnou vrnět a hrát si!!! Ať už se mazlím s oběma nebo jenom s jedním, tohle přece musí spravit náladu úplně každému. Já říkám: Kočka, nejlepší přítel člověka (i když je pravda, že tihle domácí tygři si ochočili nás a né my je, ale co :o)) Aspoň člověk není nikdy sám.

Takže moje rada zní:
Hlavně nebýt sám a splín je rychle zažehnán :o))

Úsměv na tváři co vám den rozzáří přeje

Helena


To jsou krásní mourci! :) Děkujeme za fotky i za příspěvek.

To já praktikuju sama na sobě canisterapii - léčbu mými psími společníky. Je pravda, že to pomáhá. A takové posezení s kamarády... Jen bych radši, kdyby to bylo třeba u krbu - miluju oheň, ale po Praze se moc krbů nenajde...

A jaký recept na podzimní splín máte Vy, ženy-in? Myslíte, že naši zvířecí kamarádi taky trpívají podzimním splínem? A co zimní spánek - chce se Vám do něj upadnout? Tak ještě chvíli vydržte a napište nám na redakce@zena-in.cz! :)

Reklama