je důležité pro čtenářku s nickem Hanula. Hodně cestuje a tak o různé (i nepřííjemné) události není nouze. Přečtěte si, co je jí přihodilo a jak se s tím vypořádala pojišťovna

Mám různá pojištění - bytu, životní, penzijni... no nicméně pro mě je velmi důležité cestovní pojištění. Courám hodně často po světě a bez kvalitního pojištění bych si to nedovedla představit. A jednou se to opravdu vyplatilo.

Již jsem tu psala o mých peripetiích  - ukradený mobil, pas - v té situaci však nemyslíte na to, jestli jste pojištění nebo ne, ale hlavně chcete rychle vyřídit všechny formality , abyste se v pořádku dostali do té naší malé zemičky....

Vše se podařilo, počáteční nervy se uklidnily a já si zbytek dovolené užila.

Po návratu jsem začala řešit pojištění. Klika byla, že jsem se připojistila ještě navíc a tak jsem mohla začít vyřizovat papíry. První bylo zmeškání letu - Madrid - Lima. Vinou aerolinek jsme pozdě přiletěli do Madridu a tam jsme zkysli dva dny (mně to teda vůbec nevadilo - Madrid je krásné město). Měli jsme hotel v centru Madridu - 3x denně jídlo a dostali jsme hygienické potřeby - nicméně s ošacením to bylo horší (kufry nám nevydali). Cestovka zavelela - kupte si něco na sebe a dejte nám účet, zaplaťe si okružní cestu Madridem - zaplatíme.

Po návratu nám cestovka zaslala všechny potřebné doklady k vyřízení pojištění za změškaný let a do týdne jsem měla od cestovky 5.000,- Kč na kontě.

Horší to bylo s uplatněním ukradeného batůžku - vypsala jsem formulář (ukradené věci byly již staršího data, takže žádné účty jsem k dispoici neměla). Nicméně pojišťovna se mnou komunikovala a dořešili jsme to k oboustranné spokojenosti a mně na účtě přístálo 3.600,- Kč.

K letošním narozkám jsem od šéfa dostala celoroční pojištění pro Evropu, které se bude opakovat každý rok tak dlouho, jak naše firmička bude existovat.

No není to krásný dárek?

Hanula

Milá Hanulo, tak to máte super šéfa

Text nebyl redačně upraven

Jak jste pojištěné, milé ženy-in?

  • Co všechno máte pojištěné? Omezila jste se jen na povinné pojistky, nebo využíváte pojišťovnictví i k jiným účelům?
  • Už jste někdy dostaly od pojišťovny peníze? Šlo to hladce, nebo jste je z nich musely tahat?
  • Máte nějakou nepříjemnou zkušenost s pojišťovacími úředníky? Také máte pocit, naplňují heslo:“když ptáčka lapají…“
  • Vyplatilo se vám nějaké pojištění? Jste pojištěná v souvislosti s povodněmi?
  • Máte životní pojistku?
  • Jste zvyklé na jednu pojišťovnu, nebo máte smlouvy s různými pojišťovnami?
  • Co pro vás při podepisování smlouvy hraje nejdůležitější roli?
  • Pracovala jste vy sama jako pojišťovací agent? Jaké máte zkušenosti z druhé strany?

Napište nám, podělte se s námi o své názory, zkušenosti, příhody. Chvalte, ale i kritizujte

Na vaše přípěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

cena

 

Reklama