Dnes večer, v Městském divadle v Náchodě, proběhne již 15. ročník akce Den dobrých skutků - Muž roku 2012, jejímž mediálním partnerem je i magazín žena-in. Do dnešního poledne (24. 8. 2012) ještě máte možnost hlasovat pro vašeho favorita, kterého musím večer „korunovat“. :) Kdo to bude?

muz roku

Anketa, která probíhá na našich stránkách už dva týdny, se dnes v poledne uzavře. Pokud tento text čtete v dopoledních hodinách, stále ještě máte šanci ovlivnit její výsledky. Takže pojďte honem hlasovat.

A proč vám to připomínám? Protože jsem zvědavá. A bojím se!

Pořadatel Muže roku, David Novotný, mi totiž udělal lákavou nabídku - pozval mě do poroty, takže se budu moct zúčastnit hlavního hlasování a rozhodování o letošním „missákovi“, a zároveň budu také muset předat cenu Muži roku Magazínu žena-in, o kterém jste rozhodovaly vy, naše čtenářky.

Pozvání Davida Novotného mě potěšilo, „...to nemohu říct“. :) Ale moje potěšení trvalo asi pět vteřin a záhy bylo vystřídáno zděšením a pochybnostmi několikerého druhu. Málo platné, nenajdu v sobě ani kouska exhibicionismu, i když se opravdu snažím, abych si účast v porotě aspoň trochu užila a nebyla celou dobu jako na trní.

Je mi jasné, že celou dobu budu myslet na to, jaká zodpovědnost leží na mých bedrech (musím přece důstojně reprezentovat, aby se za mě kolegové v redakci a velký šéf nestyděli!). Stoprocentně mě budou tlačit ty krásné nové boty na šíleně vysokém podpatku, které jsem si pořídila, abych byla ostatním aspoň po prsa... a mimochodem, když už jsem u těch prsou. V porotě budou také minimálně dvě modelky s vnady obřích rozměrů (to aby i adepti na Muže roku měli na co koukat), a šéfová Klára na to konto vtipně poznamenala: Asi jsme tě taky měli poslat na nějakou tu plastiku...

Jak vidíte, mám se evidentně na co těšit, a pokud to všechno ve zdraví a bez ostudy přežiju, určitě vám o tom ráda napíšu. :)

Vás prosím o jedno: Držte mi dnes večer palce!


Finalisté:

Česká republika

 • 1. Martin Kondáš obchodník OSVČ, 25 let, Benešov
 • 2. Robert Anderle výroba el. rozvaděčů, zaměstnanec, 24 let, Litovel
 • 3. Miroslav Kolenyak fitness trenér, 24 let, Dolní Jelení
 • 4. Erik Dobrovodský zubní technik, 23 let, Břeclav
 • 5. Marek Podmolík student, 25 let, Vražné - Nový Jičín
 • 6. Adam Klavík fotbalista, 22 let, Písek
 • 7. Jiří Matoušek student, 20 let, Nový Bydžov
 • 8. Tomáš Řechtáček finanční poradce, 21 let, Liberec

Slovenská republika

 • 9. Ján Haraslín student, 23 let, Bratislava
 • 10. Štefan Mišík student, 20 let, Ružomberok
 • 11. Peter Poruban příslušník ZVJS, 24 let, Dubnica nad Váhom
 • 12. Karol Partika zaměstnanec kovohutě, 29 let, Prešov
FINALISTÉ MUŽE ROKU 2012
(Řazeni jsou podle čísel výše zleva doprava a shora dolů, tedy v levém horním rohu je Martin Kondráš, v pravém dolním rohu Karol Partika.)
Martin Kondráš Robert Anderle Miroslav Kolenyak Erik Dobrovodský
Marek Podmolík Adam Klavík Jiří Matoušek Tomáš Řechtáček
Ján Haraslín Štefan Mišík Peter Poruban Karol Partika

Slavnostního večera se zúčastní také nějkrásnější Muž světa, Cesar Cruti z Brazílie:

Cesar

Internetové stránky Muže roku: www.muzroku.cz

Čtěte také:

Reklama