Hlasujte o „nej vysokoškolačku“ v soutěži, která startuje právě dnes! O tom, kdo se stane Miss Academia 2011, můžete rozhodnout i Vy!

Hlasování o „nej vysokoškolačku" odstartuje na webových stránkách www.missacademia.cz a www.studenta.cz ve středu 9. února 2011. Do hlasování se můţe zapojit široká veřejnost.

Realizační tým již měl čest seznámit se s desítkou finalistek. Nyní máte tuto moţnost i Vy a právě Váš hlas může rozhodnout o tom, která finalistka získá titul MISS ACADEMIA ONLI-NE 2011!
Internetové hlasování potrvá do 20. března 2011 ve spolupráci s internetovým portálem a magazínem pro studenty Studenta.

Informace o všech finalistkách naleznete na webových stránkách MISS ACADEMIA ČR 2011. Zvolit si svou favoritku můţete nejen podle fotografií, ale také pomocí krátkého video-rozhovoru. V kaţkém z profilů naleznete základní informace o finalistkách a jejich odpovědi na tři záludné otázky, které vymysleli fanoušci MISS ACADEMIA na Facebooku.

„Vítězka MISS ACADEMIA ONLI-NE 2011 obdrží věcnou cenu od exkluzivního internetového nákupního klubu, který nabízí luxusní módu. Titul bude vyhlášen na slavnostním galavečeru konaném 29. března 2011 v Kongresovém centru Zlín,“ uvedl manažer projektu Marek Klos.

Unikátní projekt MISS ACADEMIA ČR 2011 organizují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

„Motto letošního patnáctého ročníku zní andělsky krásná, po čertech chytrá. Snažíme se vyvrátit mylné tvrzení, že krásná dívka nemůže být zároveň inteligentní. Hledáme miss, která má (s)mysl,“ dodal manažer projektu Ondřej Kalvach.

Více informací na www.missacademia.cz a www.facebook.com/missacademia.


Téma dne: Život bez civilizace

V dnešním tématu si budeme povídat o životě bez civilizace. Myslíte, že byste se dokázaly obejít bez všeho, co vám každý den usnadňuje život?

  • Jak moc jste závislá na dnešních technických vymoženostech?
  • Bez kterých a na jak dlouho byste se (ne) dokázala obejít?
  • Líbilo by se vám žít bez civilizace nebo v úplně jiném století?

Podělte se o své závislosti a napište mi své příběhy nebo názory k dnešnímu tématu na redakční e-mail redakce@zena-in.cz .
Autorka nejlepšího příspěvku na dnešní téma získá luxusní rtěnku značky L´Oréal, vlasový styling Lybar a bělící pastu na zuby speciálně vyvinutou pro kuřáky a milovníky kávy (viz. obrázek níže).


cena

Reklama