Již od 1. října mohou majitelé psů malých plemen přihlásit svého mazlíčka do druhého ročníku soutěže „Můj malý velký hrdina“. Na webové stránce www.mujhrdina.cz stačí pouze vyplnit jednoduchý formulář, ve kterém popíšete, proč je pro vás váš malý přítel výjimečný a jedinečný. Nezáleží na tom, jestli někoho zachránil nebo někomu pomohl, každý příběh si podle nás zaslouží uznání a ocenění. Soutěž „Můj malý velký hrdina“ potrvá až do konce března 2013, na začátku dubna pak budou slavnostně vyhlášeny výsledky. Vítězové obdrží zásobu superprémiového krmiva od společnosti Hill´s Pet Nutrition, dárkové vouchery na chovatelské potřeby dle vlastního výběru a samozřejmě i vítěznou trofej.

hrdina

Cílem soutěže „Můj malý velký hrdina“ je ukázat, že i příběhy malých pejsků dovedou chytit za srdce. Každý, kdo se rozhodne soutěže zúčastnit, musí jen vyplnit stručný formulář a vložit fotku svého miláčka. Pro všechny účastníky soutěže budou jako poděkování připraveny fotografie jejich psího hrdiny ve formě samolepky na automobil.

Od 1. října do 28. února proběhne 5 měsíčních hlasovacích kol, z nichž každý měsíc postoupí do velkého finále ten zvířecí hrdina, který získá nejvíce hlasů. Po celou dobu soutěže bude malé psí favority vybírat i porota, jejímiž členy budou mimo jiné i odborníci z řad veterinářů a známé osobnosti, které mají k pejskům blízký vztah. Každý týden jeden člen poroty vybere jednoho psího hrdinu, který bude na webu vyznačen jako „Tip poroty“. Velké finále a předání cen proběhne v průběhu dubna 2013 a výherci se mohou těšit na některou z hodnotných cen. Mediálními partnery soutěže se staly časopis Svět psů a lifestylové servery Fresh-in.cz a Meziženami.cz.

TIP PRO ČTENÁŘE: V čem je pro vás váš malý pejsek „hrdinou“? Vykonal pro vás nebo vaše blízké něco výjimečného, nebo je to zkrátka ten nejúžasnější pes na světě? Přihlaste jej od 1. října 2012 do soutěže Můj malý velký hrdina prostřednictvím webové stránky www.mujhrdina.cz. Je to skvělý způsob, jak svému zvířecímu hrdinovi vyjádřit vaše poděkování.

O společnosti Hill´s Pet Nutrition

Společnost Hill’s Pet Nutrition vyrábí klinicky ověřená krmiva Hill’s™ Prescription Diet™, která jsou k dostání výhradně u veterinářů, a vysoce kvalitní a nutričně vyvážené produkty Hill’s™ Science Plan™ prodávané ve specializovaných obchodech s chovatelskými potřebami a ve veterinárních ordinacích. Firma byla založena před více než 60 lety s cílem vyrábět chutnou a vyváženou stravu pro psy a kočky a vytvářet jim tak nejen lepší podmínky pro život, ale zároveň tím posilovat vztah mezi lidmi a jejich zvířaty. Hill´s vyrábí superprémiová krmiva pro zvířata, která jsou doporučována veterináři po celém světě, takže mu mohou majitelé domácích mazlíčků plně důvěřovat. Více informací o společnosti Hill´s Pet Nutrition Česká republika získáte na stránce www.hillspet.cz.

Reklama