A máme tu další vyhlášení soutěže, které ani tak vyhlášením není. O víkendu probíhala soutěž s vtipem, kterou si můžete připomenout zde. Od pátku do nedělní půlnoci jste do diskuze vkládali své zábavné komentáře k obrázku. V mnohých z vás se probudil spící bavič a sešla se nám stovka soutěžních příspěvků.

Není divu, že pro nás bylo těžké vybrat mezi nimi ten nejvtipnější. A aby to bylo spravedlivé, rozhodli jsme se, že výběr toho nejlepšího z nejlepších necháme na vás. O vítězce můžete rozhodnout v anketě níže. Hlasy posílejte do zítřejší půlnoci.

Autor komentáře, který od vás získá nejvíce hlasů, od nás dostane knihu Masáž - relaxace od hlavy až k patě (Hildegard Tischer) od nakladatelství Grada.

Klíčový obrázek si můžete připomenout zde:


 

 

 

 

 

 
 

 

Za vtipné výroky byli nominováni:

eatbeatle: „Ale ženský, tak už se nehádejte, takhle to světové hospodářství nezachráníme.“

Goldenhair: „Koukejte, báby jedny, takhle vypadá růžová budoucnost, kterou nám před volbama naslibovala ČSSD."

Kominice: „Sem ti Božka říkala, že dyž chcete s Fanoušem letět letadlem, musíš hledat éro linky. A ty tu ťukáš ňáký péro z linky. S tim asi moc daleko nedoletíte."

dajdada: „Pěkný hovno, prej tady na internetu najdu všechno. A moje zuby jsou teda kde?"

581: „Kdyby se ti tak netřásly ruce, pořád bys to nevypínala.“

hraluc: Helenka: „Hele, Jardo... Tady ten vpravo vypadá jako ty za mlada..." Marie: „No jo, Helo, máš pravdu. Úplnej mladičkej Jaroušek." Helenka: „No počkej, Máňo - a jak ty to vůbec víš?"

 

 

Reklama