Finalisty soutěže Muž roku 2013 už znáte. Teď je na vás, který z nich se stane Mužem roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz. Vyberte svého favorita a dejte mu hlas!

Finále Muže roku 2013 klepe na dveře! Jména finalistů už znáte, o každém z nich jste si i něco přečetly. A jestli ne, můžete to snadno napravit. K medailonku se prokliknete skrz následující fotky. Každý z finalistů odpověděl na šest otázek...

Finalisté Muže roku 2013

Barthell TomášBeránek Antotnín

Částka LukášČerný Jakub

Dacík LukášJach Václav

Kaplan JakubNěmeček Jakub

Nitschmann AdamPetrák Ondřej

Tušer FilipZvěřina Vojtěch

O soutěži Muž roku 2013 v našem magazínu

Tak co, máte favorita? Dejte mu hlas v následující anketě a držte palce, aby byl favoritem nejen vaším, ale i dalších čtenářek. Ten, který získá do finálového večera nejvíc hlasů, bude totiž dekorován Mužem roku 2013 magazínu ŽENA-IN.cz a získá od našeho magazínu Žena-in krásný kávovar Dolce Gusto, z limitované edice Prada Dot.

(Hlasování, stejně jako fotky, uvádíme abecedně podle příjmení. Než kliknete na jednu z možností, dobře si rozmyslete odpověď, protože každá přihlášená čtenářka může hlasovat pouze jednou.)

Hlasování skončí 23. srpna 2013 ve 12.00 hodin. Finálový galavečer proběhne týž den večer v náchodském Městském divadle. ŽENA-IN.cz u toho samozřejmě nebude chybět, do poroty se posadí zástupkyně šéfredaktora, Klára Wimmerová.

Reklama