Krásný čtvrteční den vám přeje dnešní editor Radek Kříž.

 

Co dnes neopomenout? Krom dnešního vydání se určitě koukněte SEM – do 14 hodin můžete vkládat fotografie svých dětiček a od 14. hodiny se bude hlasovat o tom, která fotka, popřípadě které dítko je to nejkrásnější, popřípadě nejsympatičtější.

Všem rýpalům jen podotek. Redakce uvažuje o tom, že příští fotosoutěž uděláme o nej přirození, protože to snad máme všichni :-), že jo, Fifi...

 

V průběhu dne by měla začít i malá blesková soutěž. Neřekneme zatím v kolik ani o co, ale jedna z variant jsou lístky do kina, další pěkné masivní svíčky, popřípadě kosmetické drobnosti aneb Co dům dal.

 

Podobně jsme na tom i s odměnami za zajímavé maily.

 

Redakční mail zeje pustotou a prázdnotou, jakoby se vám nic nestalo, nic vás netrápilo ani nesoužilo. Nechte si poradit od ostatních čtenářek Žena-in.cz Nejedné z vás se to již vyplatilo.

 

Jakoby už mezi vámi nekolovaly žádné vtipné obrázky či texty. Nechce se nám tomu věřit a těšíme se na ty největší kraviny, co máte.

 

Takže ještě jednou  krásný čtvrtek. Pište nám na mailík redakce@zena-in.cz

 

P.S. Speciální cenu dnes získá ten, kdo se vyfotí v nejzajímavější pozici a pošle nám fotku do redakce. Nebo najde nějakou svou "zajímavou"!

Nebo si ze sebe neumíte udělat srandu?

 

P.S. II mé inspirativní foto zde přibude během několika desítek minut :)

Reklama