Vyzkoušely jste si dnes „nanečisto“ různé turnaje a nejoblíbenějším se v anketě stal turnaj Piškvorek. Zahrajte si tedy tento turnaj pořádně - žádnou rychlíku, ve které pomalu ani nestačíte odehrát svůj tah. Ukažte co ve vás je!

Rozhodly jste, milé čtenářky, že turnaj, který chcete hrát celý týden, bude turnaj Piškvorek! Hlaste se do něj již dnes a během zítřejšího dopoledne. První kolo nastartujeme zítra ve 12.15!

Pravidla

Jak se můžete přihlásit?

Přihlásit se může každá čtenářka s vyplněnými údajem pro soutěžení kliknutím na tento odkaz:

Až se vám stránka otevře, klikněte na „PŘIHLÁSIT“ napravo od názvu „Velký turnaj: Piškvorky“. Objeví-li se vám nápis „ODHLÁSIT SE“, jste přihlášeni. Hlásit se můžete do zítřka, tedy do úterý 21. 6. 2011, 12.00 hodin.

Kdy turnaj začne?

V úterý 21. 6. 2011 ve 12.15 hodin dojde k rozlosování hráčů a začne první kolo. Další kola budou vždy začínat i končit následující den ve stejný čas - tedy vždy ve 12.15.

Víkend bude brán jako jeden den, tedy kolo v něm započne v pátek ve 12.15 a skončí v pondělí ve 12.15.

Jak dlouho bude trvat jedno kolo? Kolik času bude na odehrání?

Na odehrání jednoho kola budete mít vždy jeden den - tedy 24 hodin, od 12.15 do 12.15 hodin. Turnaj skončí, až se turnajový pavouk vyšplhá na vrchol k finálovému kolu. Počet kol se tedy rovná počtu dní. Záleží na počtu hráček, ale dá se předpokládat, že bude trvat nejméně týden.

Jaká jsou pravidla hry?

Obvyklé piškvorky - 5 značek (koleček, nebo křížků).

Kdo začíná hru?

Ten, kdo dostal přidělena kolečka. O přidělení rozhoduje redakce, respektive programátor, který piškvorky naprogramoval. Protesty se nepřijímají.

Jak se vyřeší nedohrané hry?

Nedohranou hru prohrál ten, kdo je na tahu.

Co se stane nepoctivcům?

Pokud z jakéhokoli důvodu budete mít pocit, že jste hru prohrála neoprávněně, pište to do diskuze piškvorky (viz odkaz níže). Redakce si vyhrazuje právo věc posoudit a přehodnotit vítězství.

Kdo bude vítězem?

V průběhu turnaje bude počítač losovat proti sobě do nových kol další hráče, ti se pak klasickým pavoukem mají šanci probojovat až do finále.

Výhra

  • Pro první tři místa tu máme připravený pěkný kosmetický balíček!

Všem přejeme příjemnou hru i zábavu!

Reklama