Hlaste se do rychloturnaje v piškvorkách! V redakci panuje názor, že nelze úspěšně uspořádat rychloturnaj v piškvorkách. Já pevně věřím že lze a tak jsem se rozhodl, vyzkoušet to! A zvolil jsem si pro to heslo: VYHRÁT MŮŽETE, I KDYŽ SE POUZE PŘIHLÁSÍTE!

Jak se můžete přihlásit?

Přihlásit se může každá čtenářka s vyplněnými údajem pro soutěžení kliknutím na tento odkaz:

Až se vám stránka otevře, klikněte na „PŘIHLÁSIT" napravo od názvu „Pondělní rychloturnaj v piškvorkách". Objeví-li se vám nápis „ODHLÁSIT SE", jste přihlášena. Hlásit se můžete dnes (pondělí 31. ledna 2011) od 8.00 hodin do 9.30 hodin.

Kdy turnaj začne?

Dnes (pondělí 31. ledna) v 9.30 hodin dojde k rozlosování hráčů a začne první kolo. Toto kolo skončí v 10.30 hodin. Další kola budou vždy začínat i končit po pěti minutách a hodině (tedy 10.35 až 11.35, 11.40 až 12.40 atd... než se dobereme vítězky).

Jak dlouho bude trvat jedno kolo? Kolik času bude na odehrání?

Právě již zmíněná jedna hodina.

Jaká jsou pravidla hry?

Obvyklé piškvorky - 5 značek (koleček, nebo křížků).

Kdo začíná hru?

Ten, kdo dostal přidělena kolečka. O přidělení rozhoduje redakce, respektive programátor, který piškvorky naprogramoval. Protesty se nepřijímají.

Jak se vyřeší nedohrané hry?

Nedohranou hru prohrál ten, kdo je na tahu.

Co se stane nepoctivcům?

Doufám, že nikdo takový rychloturnaj hrát nebude. Přesto, pokud z jakéhokoli důvodu budete mít pocit, že jste hru prohrála neoprávněně, pište to do diskuze pod touto novinkou. Redakce si vyhrazuje právo věc posoudit a přehodnotit vítězství. Na své námitky máte ale jen krátký čas, do začátku dalšího kola (je to tedy jen 5 minut na vyslovení námitky i vyhodnocení redakcí). Na pozdější námitky už nebude brán zřetel.

Kdo bude vítězem?

V průběhu turnaje bude počítač losovat proti sobě do nových kol další hráče, ti se pak klasickým pavoukem mají šanci probojovat až do finále.

POZOR!

V prvním kole některé hráčky postoupí automaticky kvůli zvolenému algoritmu - toto je naprogramovaná věc, kterou redakce nemůže nijk ovlivnit. Doufám, že ostatní hráčky jim to budou jen trochu závidět, ale hlavně přát :-)

VYHRÁT MŮŽETE, I KDYŽ SE POUZE PŘIHLÁSÍTE!

Výhry

  • Vítezka turnaje: tinktura Aloe Vera
  • Druhá finalistka: cestopis Jana Mazánka: Cesta za vinným snem
  • Náhodně vylosovaná účastnice rychloturnaje: zábavné fixky Malibu

Všem přeji příjemnou hru!

Reklama