Hezký pátek, milé čtenářky! Poslední pracovní den v týdnu si zpříjemníme hláškami našich dětí. Doufám, že se u toho i nasmějeme.

Já jsem se tedy smála často, když byly děti malé. Ale o tom už si můžete přečíst víc v dnešním hlavním článku k tématu. Teď bych chtěla napsat pár slov o manželovi (snad to nebude číst :-)).

Můj muž Honza podle vyprávění své mamky dlouho nemluvil. Ale všichni mu rozuměli. Když mu bylo pět let, naučil se básničku, určitě ji všichni znáte - Mámo, táto, v komoře je myš, pustíme tam kocoura, on tu myšku vyšťourá. Mámo, táto, už tam není nic! Není to nic moc složitého, říkala jsem si. A víte, jak zněla v podání mého muže? Asi takhle: Tata, mama, miha čiči, hm hm - a kroutil hlavou, že už tam myš není. Když jsem to slyšela poprvé, smála jsem se docela dlouho...

Ale nemyslete si, že si z něj dělám legraci, to bych si nedovolila! Ostatně dneska už mluví docela normálně :-)

A jak jste na tom vy, milé ženy-in? Máte taky podobné příhody? Napište mi o tom!

Dnešní téma zní: Hlášky našich dětí.

Budu ráda, když mi napíšete, co legračního nebo zajímavého říkaly vaše děti, případně vnuci, sourozenci, klidně i rodiče, nebo co jste slyšela od kamarádů a spolužáků. Těším se na vaše příspěvky do dnešních 14.30 hodin. Jedna z vás získá za odměnu vitamíny Marťánci a dva dětské šampóny Garnier Kids (meruňka a zelené jablko). Děkuju!

  • Pište na: redakce@zena-in.cz
  • Heslo: HLÁŠKY

hlasky

Reklama