Dobrý den všem v redakci i všem čtenářkám.

Tenhle příspěvek píšu jako varování, abyste to, co já, nikdy nedělaly. Já jsem se totiž rozhodla, že zhubnu, a taky jsem si přečetla, že se dá tělo zvyknout, aby nejdřív žilo jenom z vody, a pak už jenom ze vzduchu. Je na to takové cvičení s čakrama. Tak jsem prostě přestala jíst.

První den to bylo v pohodě, měla jsem hlad, ale to mi jenom dělalo dobře, jako že něco překonávám. Druhý den se organismus začal detoxifikovat - tak to má být - člověku začne malounko zapáchat dech, i když nic nejí, a taky má takový smradlavější pot a občas ho pobolívá hlava. Tak třetí den se to trochu srovnalo.

Samozřejmě že při tom nesmíte pít nic než vodu, ani žádné čaje nebo minerálky nebo tak. Občas se uvolní nějaký nevyplavený toxin a pak je člověku chvíli špatně, ale pak se to zase srovná. Potom už mi bylo dobře - cítila jsem se taková lehká a čistá, jenom jsem se snadněji unavila.

Ale hlavně jsem cítila všechny čakry, bylo to úžasné, ta energie! :-) Vydržela jsem to skoro měsíc, asi dvacet pět dní, to už jsem si musela při vstávání dávat pozor, motala se mi hlava, ale jinak jsem se pořád cítila skvěle. Jenže pak jsem zkusila přejít i na to, že nebudu pít, a asi jsem na to ještě nebyla připravená, takže organizmus nemohl vyplavovat toxiny a zanesl se jimi a mně se udělalo strašně špatně.

Tak zle mi ještě nikdy nebylo :( Ale teď už jsem našla člověka, který má s takovými věcmi zkušenosti, a ten slíbil, že mě naučí, jak si nezanést organismus toxiny.

Takže chci jenom říct, že takové věci by člověk nikdy neměl zkoušet sám, bez vedení odborníka.

Pěkný den všem

K.


Uf, děkujeme za zajímavý příspěvek :).

Tedy nejíst měsíc, to bych vážně nevydržela, čakry nečakry.

A co Vy, ženy-in? Držely jste někdy půst nebo hladovku? Jak Vám při tom bylo? A jak jíte, když jste nemocné? Vaříte si něco speciálního? Podělte se s námi o své zážitky a recepty na redakce@zena-in.cz!

Reklama