Také se vám líbí hladká pokožka bez chloupků? Koho z nás netrápí stále rostoucí chloupky, které kazí dobrý pocit a pohodu. Nevíte, jestli se rohodnout pro depilační krém či pro dámský holící strojek? Máme pro vás zajímavý tip.

Seznamte se s dámským holícím strojkem, kterým je Lady Protector Swing od firmy Wilkinson. Využijete jej zejména pro mokré holení – například ráno pod sprchou – holení je snadné, rychlé a bezpečné, navíc má ohromný efekt!

Holení se strojkem Lady Protector Swing, vyrobeným specialistou na mokré holení - firmou Wilkinson Sword - je rychlé. Díky pohyblivosti čepelek ve třech směrech se optimálně přizpůsobí konturám ženského těla, protože holicí hlavice se pohybuje nejen vpřed a vzad, ale i do stran. Osvědčená ochranná mřížka firmy Wilkinson přes dvojité ostří pomáhá zabránit řezným poraněním.

Kdo z nás to nezná: právě když potřebujeme, aby to šlo rychle a už stojíme pod sprchou, depilátor nikde. S novým futuristickým držákem holícího strojku jsou Lady Protector Swing a jeho náhradní hlavice vždy hygienicky uloženy a okamžitě k dispozici – stále „po ruce“. Stojánek v bílé barvě je vybaven silnými přísavkami a lze ho tedy bez problému připevnit i přímo na stěnu sprchy.

Zúčastněte se naší nové soutěže a vyhrajte, právě je pro vás přichystaných dvacet balíčků s tímto skvělým holítkem.
Můžete ale získat v balíčku i něco navíc. Jsou to buď moderní tkaničkové hodinky nebo „rozkvetlá“ kosmetická taštička s jemnou holící pěnou. Pokud získáte v balíčku hodinky, kromě stálého přehledu o čase je to i zajímavý módní doplněk, který přitahuje pohledy. Díky měkkému pásku a nízké hmotnosti se netradiční „tkaničkové“ hodinky velmi příjemně nosí a i na drobné ruce působí elegantně!

V dalším „balíčku“ Lady Protector Swing najdete kosmetickou tašku s květinovým motivem a holící pěnu Lady Protector pro citlivou pokožku. Při holení s jemnou holící pěnou Lady Protector se nejedná o pouhé navození pocitu účastníka „šlehačkové bitvy“. Holící pěna Lady Protector jemně navlhčí chloupky před holením a ošetří pleť heřmánkem a Aloe Vera. Tím je nejen chráněna pokožka, ale současně se také prodlužuje životnost čepelky. Kromě potřeb pro holení si v kosmetické tašce můžete uložit i svoje líčidla a šperky.

Takže, pokud jste svým chloupků vyhlásila boj, pojďte soutěžit! Těšte se na krásný dárek, který se vám teď, kdy jaro propuklo v celé své kráse, určitě bude hodit.

Buďte krásné s dárky od Lady Protector Swing!

Reklama