Dopřejte vaší pokožce péči, kterou si zaslouží. Noste své oblíbené letní oblečení s vědomím, že máte dokonale hladkou pokožku. Silk-épil 9 Flex 9100 Beauty Set Wet&Dry epilátor s 9 nástavci včetně Braun FaceSpa vám zajistí: 

 • Epilaci či holení bez námahy: První epilátor pro ženy na světě s plně flexibilní hlavou pro snazší odstraňování chloupků.
 • Hebkou pokožku bez jediného chloupku: Technologie pinzet Micro-Grip (40 pinzet) ne pro dny, ale týdny trvající pocit hladké pokožky.
 • Praktičnost: Ergonomická protiskluzová rukojeť, perfektní pro epilaci ve sprše.
 • Méně bolesti: Technologie SensoSmart zajišťuje použití správného tlaku a pro větší pohodlí ji lze použít také pod vodou.
 • Všestranné využití: Včetně nástavců FaceSpa – šetrného kartáčku, kartáčku pro hloubkové čištění a houbičkového aplikátoru.

628cc768e2e08obrazek.png

Balení obsahuje:

 • Silk-épil 9 Flex epilátor: Epilujte celé své tělo s pomocí flexibilní hlavy, která snadno dosáhne i do těch nejhůře přístupných oblastí. Technologie Micro-Grip s hlavou širší o 40 % odstraní jedním tahem více chloupků a vy tak dosáhnete účinnější epilace. Navíc je 100% voděodolný, můžete se epilovat ve vaně či sprše. Epilace se po pravidelném používání ve vodě stává prakticky bezbolestnou.Silk-épil 9 Flex odstraňuje přesně i ty nejkratší chloupky, které by neodstranil ani vosk, díky širším, delším a hlubším pinzetám.
 • Hlava holicího strojku: Hlava holicího strojku promění epilátor v plně funkční holicí strojek, zatímco s nástavcem zastřihovače můžete zastřihnout i vlasy.
 • Zastřihovací nástavec
 • Nástavec pro kontakt s pokožkou: Je vhodný především pro citlivější místa.
 • Nástavec na obličej: Funguje na bázi elektrické pinzety. Můžete s ním epilovat místa nad rtem či oblast obočí. Jeho praktický tenký tvar vám velmi usnadní práci. 
 • Kartáček pro peeling těla: Rozlučte se s mrtvými buňkami pokožky a přivítejte přirozeně krásnější pokožku. Součástí balení je kartáček pro peeling, který je účinnější než manuální peeling a přináší jemnější a hladší pokožku
 • Braun FaceSpa s šetrným kartáčkem: Ideální pro každodenní péči o pleť a masáž obličeje
 • Peelingový kartáček 

628cc7efa165cobrazek.png

Adéla, redaktorka:

Jsem bohužel (bohudík) tmavší fototyp, a proto se s chloupky potýkám každý rok při postupném oteplování a následném odhazování zimního oblečení. Běžně se musím holit žiletkou denně, a proto mi sada Braun udělala velkou radost. Krásné a velmi praktické je už samotné balení. Všechny komponenty dostanete v pěkné béžové tašce, kterou už vidím vyjímat se v kufru na dovolenou.

628f729cce1a2OI000007-1-.jpg
Foto: Redakční foto, Marta Kratochvílová

Epilátor jsem použila ve sprše na nohy, podpaží a ruce. O bolesti se nedá hovořit, ve srovnání s depilací voskem je to mnohem jemnější a kůže není tolik zarudlá. Na citlivější místa jsem použila holící hlavici a opět velká spokojenost. Především třísla s nimi do bikin oholíte dokonale. Strojek je navíc tichý a velice přesný. To především díky štíhlé hlavici a dobrému ovládání.

I nástavec na obličej jsem ihned použila, konkrétně nad horním rtem a na chloupky na bradě. Oproti vytrhávání  manuální pinzetou se jedná o desetkrát rychlejší variantu a musím říct, že i příjemnější.

OI000010-2-.jpg
Foto: Redakční foto, Marta Kratochvílová

Masážní hlavice jsem si skutečně užila. Jsou z příjemného materiálu, vyvíjejí adekvátní tlak a účinně čistí pleť. Využívám je nyní ve své rutině denně a měnit to do budoucna nehodlám.

Pokožka vydrží v porovnání s holením hladká opravdu nesrovnatelně dlouho, a navíc je hebká a nehyzdí ji žádné nevzhledné pupínky, jako tomu bylo při holení žiletkou.

Více informací o epilátoru Braun získáte na tomto odkazu.

Reklama