Společnost Braun je předním světovým výrobcem  epilátorů Braun Silk-épil, které zajistí hladkou pokožku na celé týdny, a ne jen dny! „Tak to se mi líbí,“ říká supermodelka Heidi Klum, která je tváří epilátorů Braun Silk-épil. Většina žen v dnešní době vede hektický život jako Heidi, která proto oceňuje efektivitu, rychlost a pohodlí, které jí Silk-épil SoftPerfection přináší. 

 

Braun Silk-épil SoftPerfection a EverSoft Deluxe - hladká pokožka na celé týdny, ne jen dny. 

 

Historie epilace v různých podobách sahá až do dob antického Řecka. Přelomem byl vývoj pinzetového epilátoru v 90. letech minulého století, který převratně urychlil a zpříjemnil proces epilace. Od té doby směřuje vývoj k tomu, aby byla epilace co nejrychlejší, nejúčinnější a hlavně co nejméně nepříjemná. Braun proto přišel na trh s novým druhem epilátoru.

 

Epilátory Braun Silk-épil SoftPerfection s unikátním systémem SoftLift dokonale a velmi jemně odstraňují od kořínku už 0,5 mm dlouhé i položené chloupky. Díky dokonalé epilaci tak zůstává pokožka hebká až po dobu čtyř týdnů. Epilátory Silk-épil SoftPerfection jsou vybaveny aktivním stimulátorem pokožky, který pomocí dvou, čtyřmi směry pulsujících válečků stimuluje a uvolňuje pokožku před i po epilaci. Tím se snižuje její citlivost a pocit bolesti.

 

Tyto inovativní prvky řady Silk-épil SoftPerfection zaručují nejjemnější epilaci a hladkou pokožku na dlouhou dobu. Některé modely Silk-épil SoftPerfection jsou vybaveny i výměnnými hlavami na holení a epilaci v podpaží a v oblasti bikin, případně nástavcem pro rychlou epilaci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechny modely Braun Silk-épil SoftPerfection mají dvě nastavitelné rychlosti epilace. Většina modelů je vybavena atraktivními cestovními pouzdry. Barevně jsou epilátory laděny do jemných pastelových odstínů fialové, světle modré a stříbrné.

 

Pro ty dívky a dámy, které jsou v epilaci nováčky, má Braun připraven model Silk-épil SoftPerfection Easy Start se speciálně navrženou přídavnou epilační hlavou, která obsahuje menší množství pinzet a tak redukuje počáteční nepohodlí. Navíc obsahují i speciální chladicí rukavici, která zmenšuje podráždění pokožky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Epilace znamená odstranění chloupků od kořínku. Řada přesně umístěných pinzet epilátorů Braun Silk-épil SoftPerfection dokonale odstraní i velmi krátké chloupky. Pokožka tak zůstane sametově hebká a hladká ne jen dny, ale na celé čtyři týdny. Rychlé a ideální řešení. Braun Silk-épil SoftPerfection představuje nejvyšší třídu epilátorů Braun a doporučená maloobchodní cena se pohybuje v závislosti na modelu od 2 290–2690 Kč. Braun navíc poskytuje svým zákaznicím devadesátidenní záruku vrácení peněz v případě, že nejsou plně spokojeny. Důvodů, proč vyzkoušet epilátory Braun Silk-épil SoftPerfection, je více než dost.

 

Novinkou pro letošní léto je inovace střední třídy epilátorů Braun Silk-épil EverSoft, která se soustředila hlavně na design. Silk-épil EverSoft Deluxe jsou tak k dispozici v nových barevných variacích světle modré a bílé a světle zelené a bílé. EverSoft Deluxe je vybaven aktivním stimulátorem pokožky "pain softener", který zajistí jemnou epilaci na dlouhou dobu. Většina epilátorů Silk-épil EverSoft Deluxe je vybavena výměnnými hlavami a atraktivními cestovními pouzdry. Doporučená maloobchodní cena Silk-épil EverSoft Deluxe se pohybuje v závislosti  na modelu od 1 290 do 1 990 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Právě teď můžete soutěžit o epilátor EverSoft DeLuxe Body System  2370!!!!  Chcete mít krásně hladké nohy bez chlopuků? Pak vám držíme palce, aby se štěstí obrátilo právě na vás!!! Soutěž probíhá zde:

 

 

 

 

 

Reklama