Philips Lumea je zázrakem dnešní doby, který by měly mít všechny ženy. A proč? Protože nabízí až 8 týdnů bez epilace. A řekněme si to na rovinu, taková dlouhá doba bez holení je krásná představa.

lumea

Co Philips Lumea je a jak funguje?

Vysílá intenzivní světelné pulzy (IPL), které způsobí, že chloupky samy vypadnou a zanechají úžasně hladkou pokožku. Většina ošetření trvá méně než 15 minut. Philips Lumea nabízí flexibilitu a snadné použití. Má hned několik nástavců a tím vám umožní bezpečně a s jistotou odstranit chloupky na obličeji, nohách, břiše, rukou, v podpaží a v oblasti bikin. Díky Philips Lumea si můžete užívat až 8 týdnů bez epilace.

lumea1

Markéta

Byla jsem moc ráda, že se mi naskytla možnost tento produkt testovat. Jako každá žena i já jsem nešťastná z téměř každodenního zbavování se chloupků. A zcela upřímně, jsem velmi zvědavá, jestli bude splňovat vše, co nabízí. Pokud ano, nedám už Philips Lumea z ruky. :-)

Mám za sebou první ošetření. Takže zatím nemůžu hodnotit, jestli chloupky rostou pomaleji, ale alespoň můžu napsat něco o tomto zázraku. Používání Philips Lumea je velmi snadné. Nemusíte se bát, že byste to nezvládla. Před použitím se oholíte, nebo se zbavíte chloupků, jak jste zvyklá. Nastavíte si intenzitu světla podle barevnosti vašich chloupků. Tabulku, jaká intenzita je pro vás nejlepší, naleznete na v balení. Následně přístroj přitisknete na kůži a zmáčknete tlačítko. Uvidíte záblesk, ale nepocítíte žádnou bolest. Tedy, pokud si nenastavíte vysokou intenzitu záblesku. Nejedná se však o velkou bolest spíše o takové maličké štípnutí. Asi takovou jako byste se „střelila“ gumičkou. To je známka, že musíte snížit intenzitu světla. Nemusíte se bát, že byste vyslala záblesk nechtěně. Světlo se totiž aktivuje tehdy, když máte správně Philips Lumea přiložen na pokožce, což rozpoznají speciální čidla na nástavci. Pak už jen posouváte kousek po kousku a zbavujete se tolik nechtěných chloupků. Případně měníte nástavce podle toho, jakou část těla zrovna ošetřujete. Nebojte se, že byste nástavce popletla. Na každém je znázorněn obrázek, pro jakou oblast je nástavec určen. Je to vážně jednoduché, věřte mi.

Navíc, pokud si nyní zakoupíte jeden ze systémů Philips Lumea a ten vám nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete ho v rámci promo akce „90 dní testování se zárukou vrácení peněz“ do 90 dnů od nákupu vrátit.

Více informací na  www.lumea.cz

lumea3

Reklama