Dnešní muži stále více dbají o to, aby dobře vypadali. Známkou úspěchu je dokonalý zevnějšek a duševní vyrovnanost. Hladce oholená tvář působí nejen upraveně, ale i sympaticky a přitažlivě.

Pro všechny muže je určen revoluční holicí systém Gillette MACH3Turbonová generace trojbřitých holicích systémů. MACH3Turbo poskytuje mužům důkladnější a hladší oholení, než kterýkoli jiný holicí systém.

Převratná technologie Gillette MACH3Turbo umožňuje holení proti směru růstu vousů s minimálním podrážděním pokožky.

Tři nezávisle pružně uložené břity v hlavici MACH3Turbo se dokonale přizpůsobují každé křivce Vaší tváře.

Díky třem novým Anti-Friction břitům, které snižují tahání vousů, je při holení zapotřebí vyvinout podstatně menší sílu a každý vous, bez ohledu na jeho tvrdost je oholen důkladněji.

Nové měkké ochranné mikrolamely opatrně napínají pokožku, než dojde ke kontaktu s břity. Proto holí vous rovnoměrně a bez nadměrného tlaku na pokožku.

Pohodlí při holení zvyšuje také Indicator -  indikační zvlhčující proužek s vitaminem E. Ten uvolňuje větší množství zvlhčujících látek i při vyšším počtu holení a napomáhá snadnému klouzání břitů po pokožce. V průběhu používání tento proužek postupně zesvětlá a dá tak svému majiteli signál, že je potřeba hlavici na holení vyměnit.

Muže jistě potěší i nový moderní prémiový design rukojeti, který umožňuje díky svému vroubkování a kovovým drážkám lepší uchopení a větší kontrolu strojku při holení.

Potěšující na novém systému Gillette MACH3Turbo je jistě i jeho snadná údržba. Otevřené uložení břitů umožňuje snadné mytí a oplachování strojku.
Souprava Gillette MACH3Turbo obsahuje rukojeť, 2 hlavice a organizér, což umožňuje snadnou manipulaci a pohodlí při holení jak na cestách, tak doma v koupelně.

Využijte Svátku svatého Valentýna a potěšte svého partnera dárkem! Uvidíte, že s GilletteMACH3Turbo bude spokojen nejen on, ale i Vy!

    
Reklama