Na prodejních pultech Tesco se právě objevily melouny v praktické síťové tašce. -

 Jsou sladké a šťavnaté. Přesto se řadí do sortimentu zeleniny. Sezona melounů, plodů původem ze subtropické Afriky, právě začala. U českých zákazníků jsou čím dál oblíbenější bezpeckové druhy, které mají většinou vyšší obsah cukru. Koupit si ale celý meloun a následně jej pohodlně odnést domů bývá neřešitelný problém. Právě proto se na prodejních pultech objevují melouny Fashion&Go, které si každý zákazník odnese v praktické síťované tašce. Jejich cena se v obchodech Tesco pohybuje mezi 26 – 35 Kč za kilogram.

melon

„Hlavní sezona prodeje melounů začíná již koncem května a trvá většinou až do září. V naší nabídce máme osm druhů melounů, mezi ty nejoblíbenější patří melouny vodní. Těch v sezoně prodáme kolem jedné tuny,“ uvádí Stanislava Mele, manažerka nákupu kategorie ovoce a zelenina společnosti Tesco. Pro všechny ty, kteří při nákupu melounů řeší nepraktičnost přepravy tohoto plodu, je určena letošní novinka: melouny Fashion&Go. „Ve spojení se značkou Tesco Finest jsme připravili speciální edici melounů zabalených v síťových taškách. Jejich nákup a následný odnos domů je tím velmi usnadněn. Mezi zákazníky jsme zatím zaznamenali jen pozitivní odezvu,“ dodala Stanislava Mele.

V síťových taškách se v prodeji objevují i melouny vodní – žluté. Letos jsou v Tesco k dostání za cenu kolem 30 Kč za kilogram, v promoci se cena bude pohybovat okolo 20 Kč a méně v závislosti na aktuální sezoně a dostupnosti.

Cena melounu Tesco Finest Fashion&Go se pohybuje mimo promoci 34,90 Kč za kilogram.

Vodní meloun žlutý, bez pecek.

Tesco, cena: 29,90 Kč

Reklama