Velké kapsy se staly jedním z největších hitů tohoto podzimu. Ale pozor, tento praktický prvek se nerovná kombinéze nebo jiné sportovní či pracovní uniformě. Letos si s kapsami návrháři pohráli a zakomponovali je spíše do business šatníku, anebo při nejmenším do toho běžného – městského.

Kombinace kapes a sexy kůže, to je ale už něco jiného. Na takový kabátek/bundu/blejzr už potřebujete kapku odvahy a pořádnou dávku citu.
5d9c915960709obrazek.png
Kožená „kapsatá“ bunda se do práce skvěle hodí. Obyčejný kostýmek přestane být rázem nudný. Bohatě postačí, když doma necháte klasické sako a místo něj si ke kalhotám s puky a k lodičkám, obléknete bílou košili a navrch tuto trendy novinku. Že vám to přijde moc? V tom případě si klidně vezměte košili s živůtkem, anebo alespoň výrazný náhrdelník, ať celkový look zjemníte. Po práci se ale nebojte vyrazit rovnou do společnosti. Bundu si rozepněte, pásek si ledabyle uvažte za zády a na košili uvažte uzel.
5d9c8fae58e5eobrazek.png

Pokud vás žádné pracovní záležitosti nečekají, klidně koženou bundu oblékněte k džínům, tričku a teniskám. Odvážnější z vás se nemusí bát malého experimentu: co takhle šaty v midi délce, tlustý svetr a navrch kožená bunda s kapsami? Hra materiálů, délek a trendů, to je vždy sázka na jistotu!
b1.jpg
b2.jpg

Také si přečtěte:

Reklama