Podzim se mílovými kroky blíží a je nejvyšší čas doplnit šatník novými kousky. Trendy letošního podzimu se budou prolínat s těmi loňskými, ovšem nově zavládne nedbalá elegance a hitem bude i bordó.  

Podzim roku 2015 bude ve znamení osobitosti. Díky široké nabídce barev, materiálů i stylů si bude moci najít každý svou podzimní image, se kterou dosáhne jedinečnosti.  

Nedbalá elegance v zemitých odstínech

Barvy jako je hořčicová, žlutá, rezavá, zelená, hnědá či béžová, vládly především loňskému podzimu. Letos stále zůstávají v kurzu. Nově však tyto zemité odstíny je vhodné zkombinovat s kousky, které vytvoří look nedbalé elegance.

refresher

Foto: Refresher.cz

Svobodomyslný styl oblékání je obrovskou výhodou pro všechny, co mají rádi kreativitu a vrstvení. Móda je hravá, a tak není důvod zůstávat jen u klasických kalhot, košile a bundy. Pokud je tato kombinace vaše oblíbená, potom volte džíny do zvonu nebo kožené kalhoty, černou košili a semišovou bundu.  

Kombinace materiálu i barev má zelenou

Stejně jako loňský podzim vládly květinové a zvířecí vzory, také letos, jak se sami můžete zde předsvědčit, v nich budete stále IN. Inspiraci O to více, pokud zvolíte vzorované kousky z hedvábí, sametu či kůže. S „kůží na trh“ však můžete vyjít také v kožichu, i když to už se dostáváme pomalu ale jistě k zimní módě. 

zvířecí vzor

Vzory jsou pro odvážné a pro ještě odvážnější je zvolit punkový či rockerský styl, kombinace obojího také vypadá výborně. Pokud se tak rozhodnete vyjít do města v roztrhaných džínách, tygrovaném triku a v kožené bundě zaručeně chybu neuděláte, stejně tak jako v černých slimkách, vzorované košili a v bordó kabátku. 

S černou nešetřete s bordó však ano

I přestože zemité odstíny jsou barvami podzimu, stylově budete vypadat také v černé a bordó. Obléknout se do černé od hlavy až k patě? Není problém. Jen zvažte, z jakého materiálu oblečení zvolíte. Ideální je například krajka, samet nebo kůže.  

blejzl

Černá je klasika, která neurazí, ovšem mnohdy ani nenadchne, proto pokud si nechcete pohrát s materiálem, pak ji zkombinujte s bordó. Ta dodá outfitu na originalitě. Ideální je zvolit v bordó barvě jeden dominantní kousek, například podzimní kabát nebo kalhoty.  

Reklama