Bermudy, šortky, kraťasy… je jedno, po čem sáhnete raději, jedno mají ale společné – slaví comeback a vy je letos můžete v šatníku přivítat vedle záplavy šatů, které zkrátka a dobře nikdy out nebudou.
5cfa5f0a503f4obrazek.png
Už nemusíme o šortkách v jakékoliv podobě uvažovat jako o sportovním kousku, který je vhodný na procházku se psem (nebo bez psa). Teď dostávají zcela novou podobu a jejich hlavním úkolem je tvářit se jako business kousek. Jak si s tím poradit?

Bermudy do práce

Že by vás ani nenapadlo obléknout bermudy na pracoviště? Tak teď hurá do toho! Návrháři vědí, co pracující ženy potřebují, v čem jim je pohodlně a že mnoho z nás nechce jít s davem a oblékat se stejně jako ostatní. A proto přišli s perfektním střihem, který jemně splývá na nohou, s délkou nad kolena, a dokonce i s puky! Jednoduše si představte kalhoty od kalhotového kostýmku ustřižené do šortkové délky.
5cfa533cc80deobrazek.png
s1.jpg

K takovým bermudám si pak oblékněte třeba bílou košili a nasaďte na krk perly. Variantou je také obyčejné bílé nebo černé tričko s výstřihem do Vé a navrch rovně střižené sako. A co na nohy? Vzhledem k tomu, že mluvíme o business outfitu, nejlépe se budou hodit klasické černé lodičky, anebo třeba mulles nebo pantofle na podpatku.
5cfa5fc8794cfobrazek.png
s3.jpg

Šortky na rande

Že byste na rande nebo do baru šortkách nevyrazily? Velká chyba! Pokud jste majitelkou nohou až do nebes, rozhodně se nebojte trendu cyklistických šortek, které jsou upnuté a sice neodpustí žádnou nedokonalost, ale na druhou stranu, když k takovému úletu obléknete oversized džínovou bundu, vážete top na uzel a na nohy obujete tenisky nebo sandálky na platformě, budete jedinečná a originální. A jak se říká, odvážným štěstí přeje!
5cfa59a9267b0obrazek.png
s2.jpg

Také si přečtěte:

Reklama