Další příběh k dnešnímu mobilnímu tématu zaslala čtenářka Ifulinkaa. Odkud se ozývalo prapodivné bučení, to se dozvíte v této novince. Téma zní: Mobilní telefony a vyzvánění...

Téma dne pomalu končí, své příspěvky již neposílejte, milé čtenářky. Vydám však ještě několik čtenářských novinek, tato vypráví o bučícím telefonu a zaslala ji Ifulinkaa.


Měla jsem svůj druhý telefon, neměl žádné připojení na kabel, žádné bluetooth. ani infraport... mms nepřijímal. Jednou takhle jdu po městě a slyším melodii bučící krávy. Rozhlížím se, kdo může mít takovou melodii. V ulicích spíš prázdno,než poloprázdno a já si uvědomuji, že ta melodie asi hraje v MÉ kabelce. Volala mi mamka a mi v ruce bučela kráva... Opravdu dodnes nevím, kde se ta melodie vzala, protože v těch 20 přednastavených tónech nebyla a ačkoliv jsem hledala jakoukoliv skrytou složku, nikde jsem onen tón nenašla, ale na volání fungoval... Mám věřit v záhadu techniky?
 Ještě nakonec přidám malý vtípek, který jsem provedla kamarádce: volala jsem jí firemním mobilem, věděla jsem, že číslo nezná. „ Dobrý den paní ....ová, tady Hydrometeorologická stanice, pobočka xy, my provádíme anketu o počasí ve vašem městě, můžete mi sdělit, jak u vás je právě teď?“ „Dobrý den, já jsem v práci, my tu nemáme okna, počkejte chvíli, já se podívám na chodbu...“Aniž by jí to bylo divné, opravdu na tu chodbu šla, pak chvíli bylo ticho a pak jí došlo, kdo volá, ještě týden měla chuť mne praštit čímkoli, co měla po ruce ...
  Dnes se asi ani nedivím nikomu, kdo mi volá, ani melodii, kterou to zvoní. Tu svou měním podle nálady na oblíbenou písničku, ale vybírám si takové, co se až tak často nehrají v rádiu.
 
Krásný den přeje,
Ifulinkaa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. dubna 2011: Mobilní telefony a vyzvánění

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Po 16.00 hodině se dozvíte, kterou čtenářku jsme odměnili dárkem. Tím je oranžová mini USB dálkovou myš Saitek a modrá podložka pod ní značky DATALINE.

mys

Reklama