Yves Béhar dokázal skloubit funkčnost a špičkový design – mladí a nadějní čeští designéři jdou nyní v jeho stopách. Končí doba, kdy jsme se spokojili se záplavou nápojů v nevzhledných plastových lahvích. Nyní hledáme krásu, eleganci a gastronomický zážitek i při tak běžné činnosti, jakou je pití…

Soda StreamSodaStream Source definitivně ukončí dobu, kdy byly výrobníky sody chápány pouze jako přístroje na výrobu domácí limonády. Začala se psát nová kapitola, ve které bude perfektní funkčnost harmonicky spojena s originálním a odvážným designem. Nové materiály, lehkost, funkčnost a příznivá cena to jsou atributy nového výrobníku Source. SodaStream tak více než kdy dříve pokračuje v cestě, jejímž cílem je dopřát doslova všem milovníkům bublinek nejen dokonalou chuť, ale i výjimečný design.

SodaStream přináší revoluci, kterou už nic nezastaví. Končí éra, kdy vám nepraktický závit a nepohodlné bajonetové uchycení znepříjemňovaly život! Díky unikátnímu systému výrobníku Source „snap&lock“ uchytíte láhev na přístroj během jediné vteřiny a bez jakékoliv námahy! Je to tak jednoduché, že přípravu vlastní sodovky zvládne i malé dítě! Vybrat si navíc můžete ze tří úrovní perlivosti! Ideální volba pro velké milovníky bublinek i nadšence jemně perlivých limonád. Na stylově podsvíceném LED displeji lehce zkontrolujete aktuální míru nasycení. Vyhovte tak všem svým bublinkovým potřebám!

Nechte se hýčkat krásou i během dlouhého náročného dne. SodaStream nyní přináší design přímo na váš pracovní stůl! Přichází s přelomovým projektem se studenty vysokoškolských oborů zaměřených na design. Tito nadějní designéři byli vyzváni, aby se utkali v soutěži a vytvořili návrhy nové podoby láhve SodaStream. Vítěznému návrhu vdechne značka SodaStream život ještě letos. V následujících několika letech se každý rok budete moci těšit na jednu limitovanou edici designových lahví vyrobených speciálně pro český trh.

Pomozte nám vybrat pokračovatele Yvese Béhara a napište s námi budoucnost jednoho výjimečného studenta.

Soda Stream

Co je SodaStream?

SodaStream je originální systém pro výrobu perlivých ochucených nápojů z čerstvé pitné vody s volitelným stupněm sycení CO2. SodaStream představuje revoluční novinku v segmentu sycených nápojů, kde v České republice zaujímá stále větší tržní podíl. SodaStream využívá plnitelnou bombičku a nepotřebuje ke svému provozu již nic víc, než čerstvou vodu z kohoutku. Vedle toho, že nespotřebovává žádnou energii, šetří vaše záda a přírodu.

Soda StreamPoužíváním jediného přístroje SodaStream ochráníte přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi nebo plechovkami. Součástí systému je i široká nabídka sirupů SodaStream pro výrobu domácích limonád i míchaných nápojů. Z jedné láhve sirupu připravíte podle druhu a vlastní chuti 6-18l nápoje. Jedna bombička vystačí až na  80 l syceného nápoje a lze ji snadno vyměnit za novou ve více než 1600 výměnných místech (za cenu plynu - 199 Kč). Se systémem SodaStream si připravíte kdykoliv a kdekoliv osvěžující nápoj podle momentální chuti a v množství, které právě potřebujete. A navíc vás to bude bavit.  

Společnost SodaStream je originálním a také největším světovým výrobcem a obchodníkem s domácími výrobníky sycených nápojů, které nabízí ve 42 zemích již od roku 1903. Prostřednictvím nepřetržitých inovací přináší pohodlnou, zábavnou a navíc ekologickou alternativu k perlivé vodě a soft drinkům, běžně prodávaným v plastových lahvích nebo plechovkách. SodaStream má své výrobní kapacity především v Izraeli, kde patří ke špičce díky své kreativitě a inovacím. Společnost SodaStream je kotována na burze. Systém splňuje veškeré významné mezinárodní standardy kvality vývoje a výroby, např.: ISO 9001:2000, TUV NORD & SVTI (EU, Švýcarsko), TPED a PED (EU), DOT (USA), GMP & HACCP, IFS.

Reklama