Pro děti i přírodu jde vždy dělat něco víc. HiPP dlouhodobě dbá na to, aby byly jeho přípravky maximálně šetrné k jemné dětské pokožce. Proto se inspiruje přírodou - obsahuje vzácný 100% přírodní BIO mandlový olej. A sází na čisté složení, aby tenkou dětskou pokožku nezatěžoval zbytečně přidanou chemií. I díky tomu se také hojně používá v českých porodnicích k péči o novorozence.

63e111d001f7fobrazek.jpg

Odborníci nyní dětskou kosmetiku HiPP ještě vylepšili, aby ji jemná a citlivá pokožka miminek co nejlépe tolerovala. Neobsahuje parfémy, které by mohly vyvolat alergickou reakci. Neobsahuje ani mikroplasty, které by mohly ulpívat na pokožce nebo se po opláchnutí uvolňovat do odpadních a následně spodních vod. A jako první a zatím jediná dětská kosmetika na českém trhu je klimaticky pozitivní.

Jejím základem zůstalo to nejlepší z přírody – vzácný 100% přírodní BIO mandlový olej, který se řadí k nejkvalitnějším přírodním olejům. Citlivou dětskou pokožku velmi účinně hydratuje, zvláčňuje a dlouhodobě ji chrání před vysoušením. Nezabraňuje pokožce dýchat, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Navíc obsahuje cenné minerály, nenasycené mastné kyseliny a vitamíny jako je třeba E, který ochraňuje dětskou pokožku před vnějšími vlivy.

A protože pro HiPP je prioritou nejen ochrana dětské pokožky, ale i péče o přírodu, je nová produktová řada ještě udržitelnější v mnoha aspektech.

Kosmetika neobsahuje mikroplasty ani v pevné ani tekuté formě a má biologicky odbouratelné složení*, aby nedocházelo k dalšímu znečišťování vody a půdy. Je zcela bez parabenů a minerálních olejů. Samozřejmě není testována na zvířatech a je vegan. Všechny obaly jsou vysoce recyklovatelné a vyrábí se se stále menším a menším množstvím spotřebovaného plastu.

63e111fdf118bobrazek.jpg

Nově je celá řada navíc klimaticky pozitivní, a to v celém hodnotovém řetězci – od surovin až po centrální sklady obchodníků. To znamená, že HiPP kompenzuje podstatně více emisí oxidu uhličitého, než kolik se vypustí do atmosféry při pěstování surovin, výrobě a dopravě. HiPP tím výrazně zlepšuje svou klimatickou bilanci. Po dětských příkrmech ve skle, které jsou klimaticky pozitivní od začátku roku 2022, jsou kosmetické produkty druhou produktovou kategorií, která se zařadila pod klimaticky pozitivní střechu. Majitel firmy Stefan Hipp tak dává jasně najevo, že svoji vizi „Být do konce roku 2025 klimaticky pozitivní v celém sortimentu“ myslí vážně. Jeho mottem je: „Aby naše děti zdědily svět, ve kterém stojí za to žít.

63e112bce21f7blobid0.jpg

A přidat se může každý. Každý malý krok se počítá. Výběrem klimaticky pozitivních produktů aktivně podporujete výrobce, kterým na světě kolem nás a okolní přírodě záleží.

Více na www.klimapositiv.cz

Hlavní benefity kosmetiky HiPP Babysanft:

  • S přírodním BIO mandlovým olejem
  • Nezatěžuje pokožku zbytečnou chemií (0 % parabenů, 0 % PEG emulgátorů, 0 % éterických, minerálních a silikonových olejů)
  • Bez mikroplastů
  • Biologicky odbouratelné složení*
  • Klimaticky pozitivní
  • Bez složek živočišného původu – vegan
  • Vysoce recyklovatelné obaly
  • Nový moderní design

*dle směrnice OECD 301/302 nebo srovnatelné metody

*dle směrnice OECD 301/302 nebo srovnatelné metody
63e111e33241cobrazek.jpg